Takové babí léto to dneska bylo:-)

Nevím jak u Vás, ale tady bylo dneska docela hezky, na září:))Přiměřeně teplo, nefoukal vítr, nepršelo, ani v domě jsem nemusela topit, prostě docela hezký den ne sklonek léta:-)). Vyprala jsem 2x prádlo a dokonce jsem se odhodlala pověsit ho venku, nerada totiž sbírám prádlo v dešti.
Pak jsem uklidila venku sezení, vyklepala Zlato ze všech dek a polštářů, uvařila jsem si kafíčko, vzala jsem si k němu ven cigárka a pak zevnitř taky peřinu. 2 v 1. vyvětrala se a nebyla mi zima,když jsem se po dopití kafe zavrtala do těch polštářů.
No a tak jsem si ležela, poslouchala jak na každém stromě řve nějaký jiný druh ptáka, datel léčí moje plotové sloupy napuštěné vyjetým olejem, kukačka odkukává už asi 450atý a tak mě napadlo, že za těch bezmála 10 let ( za měsíc už to bude 10), co sem jezdím, jsem si tady venku ještě ani jednou nepustila rádio.
A pak jsem usnula, na pouhé 3 hodinky:-) Hezký den to dneska byl.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Takové babí léto to dneska bylo:-)

  1. No se nesměj, to je výkon:-)) protože já vstávám ve 4 s kočkem, pak v 6 se Zlatem protože kakat, pak před 7 s Tinou, protože čůrat a pak si můžu konečně v klidu spát skoro do 11ti, protože Gerinka dřív ven nechce:-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *