Ekologická katastrofa!

Vždycky jsem se domnívala, že ekologickou katastrofu může způsobit jedině totální idiot. Domnívala jsem se správně!“Ten bazén čístím letos naposled!” vrčela jsem si včera v těch splašcích,čístíc tu modrou odpornou nádobu potřetí. Pořád je hnusně a tak SE to prostě nenapustilo celé, takže SE to nečistilo přes čističku a potřetí se z toho vyrobil humus.
” Dopustíme to a nechápe to čistit.” řekl Filip.
“Ne, je to hnus a budou se tu koupat děti! Znova vypustit a vyčistit!” řekla jsem já a tak jsme se s čerpadlem pustily do čištění.
Že ten bazén už po deseti letech nevypadá nejlíp, to už jsme se taky usnesli a tak jsem dneska pojala nápad, domalovat do něj Gremlinům vlnky, Filip mi připravil barvu a štěteček jak na oční linky ale já měla jiný nápad a tak jsem si našla krabičku a houbičku a………….
ta krabička se mi samozřejmě tou barvou rozlezla a pochopitelně nad tou vodou, jak jinak, protože jsem totální idiot.
No a tak budu ten bazén čistit dneska počtvrté, jen ještě nevím jak, nemám totiž norné stěny:-(

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Ekologická katastrofa!

  1. Ale no co, on má i ten labrador z toho napuštěného bazénu radost, střídá to s rybníkem a jezírkem s děšťovou vodou, tu má na pleť:-)))

  2. heh :o) no ale to je asi zakletej rok 😀 my už ho taky vypouštěli třikrát :-)) a to jsem se v něm koupal zatím jen jednou :-))))

  3. No to mi povídej:-) Starosti s tím byly i když jsme sem jezdili jen na víkendy, protože jsme nevědli, kdy vlastně čistit a kdy ne. Teď když jsme tu stále, někdo, nevíme to taky:-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *