Dnes odešel Pluto

což se dalo čekat, protože podle všech kurzů různých sázkových společností je vítěz jasný už zhruba od 2. týdne soutěže. Nechápu, jak to dělají:-))Asi to dělají tak, že lidi si vsadí a pak podporujou svého vsazeného, teda, tak si to myslím já. Ale o tom jsem nechtěla.
Dnes odešel Pluto, prohrál těsně, ale přece.
Dnes poprvé jsem si nepřála, aby někdo vyhrál kvůli tomu, že by měl někdo jiný vypadnout.
Pluto byl můj favorit, byl mi sympatický se všema svýma stinnýma stránkama, které se nestyděl ukázat veřejně, se stinnýma stránkama, které má v sobě většina z nás, ne všechny, ale mnoho z nich, ale tajíme to a mnohdy bychom to nepřiznali ani sami před sebou.
Pluto prohrál a unesl svou prohru na výbornou.
Doufám, že mu Tony koupí ten MP3kový přehrávač:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Dnes odešel Pluto

  1. Tohle pako jednou prohlasilo, ze cela soutez je zmanipulovana a ze je znam uz predem vitez souteze a hle, pako melo pravdu, jen ja mel dojem, ze mluvi o nekom jinem :-))

  2. Taky Regina:-)) a teď jsem taky moc nekoukala, spíš orientačně, protože se mě Filip pořád ptal, “Kdo vypad Moniii?”:-)))

  3. můj favorit byla Regína 🙂 a teď snad ani nikdo, všichni na mě působili dost negativně teda… vlastně jsem to už ani moc nesledovala, spíš byl zázrak, když jsem se někdy koukala 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *