Paroubek si udělal výlet!

Kam? Proč? Jak?No do Německa, na fotbálek a vládním speciálem.
Paroubek prý nabídl místo ve speciálu i Topolánkovi. Ten prý, jak říká Paroubek, odmítl. Topolánek říká, že zdvořile poděkoval.
No ať odmítl nebo poděkoval, je mi to nějak jedno, spíš nechápu, proč by si měl člověk Paroubek lítat na fotbalové utkání vládním speciálem. Kolik taková legrácka asi stojí?

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „Paroubek si udělal výlet!

 1. No vida, ještě navíc:-)))to by byla opravdu, ale opravdu trága, kdyby tihle dva nemohli vládnout:-)) a ještě v této pohnuté chvíli, době! Nejen, že by neměl kdo jmenovat Vládu, ale ani by neměl kdo volit prezidenta, no to by byl teprve PAT!!!

 2. Mám pocit, že prezident + premiér jedním letadlem ani letět nesmí. Pač když by spadlo, tak by neměl kdo vládnout zemi. Z toho důvodu to mají dokonce zakázané.

 3. Nene já nic nepřehazuju a nic nemažu a o Klausovi jsem nevěděla,proto jsem o tom nepsala a taky nemusím vědět všechno:-)))Tohle byl prostě článek o Paroubkovi a fotbálku.

 4. Vyborně, takže se jsme se dobrali k jádru věci, oboum se nám nelíbí že ústavní činitelé letají na fotbálek érem a za naše prachy, ovšem rozdíl nastal v tom že ty jsi vypíchla jen to že letí Paroub a u Santy se ti to zdálo normální! :-))) Teda mě by se víc líbilo kdyby tam stálo: Paroubek a Klaus si udělali výlet, každým (svým) letadlem!! 🙂 Víš jak, aby to bylo takové vyvážené ! :-)))) jako že první může všechno a ten druhej je hajzl že dělá to samí jako ten první, jen toho druhého mám mnohem radši! :-)))) A vo to mi jde! :o) hele řeči o vlastních názorech si už necháme, to je diskuze, polemika, tam střet názorů patří, že ano? 🙂

 5. Já jsem na tom tak, že se mi líbilo, když lítával Havel na dovolenou do Portugalska s manželkou i se psy normální běžnou charterovu linkou Canaria Travel.

 6. Co si předstvuješ pod pojmeme vládní činitelé? Já tak trochu i prezidenta, by mě fakt zajímalo jak jseš na tom Ty! 🙂

 7. Jo a mimochodem, já nevidím vůbec žádný důvod, proč by měli vládní činitelé navštěvovat nějaké sportovní akce za státní peníze nějakými speciály.

 8. davíku, v českérepublice, to určitě tak je, že mandát vlády končí až sestavením nové vlády, proto mají taky zdejší ministři právo podepisovat nesmyslné kontrakty za jejichž přidělení už dostali asi zaplaceno. Připadá mi to velmi podobné, jako když Gross podepisoval zároveň prodej telecomu a svou abdikaci. A ano, uznávám, že nejsem schopna se dívat na konání vlády čssd objektivně, no a co?:-)))A pokud jde o Tebe, klidně si tu piš své názory, ale nech mi prosím ty moje:-)

 9. Takže Tvé názory Ti samozřejmě také nikdo neupírá, máme na ně každý právo! Po přečtení Tvé reakce, se tedy dá usoudit že Tvé názory jsou jen hromada řečí, které se nezakladájí na objektivních informacích a je to jen výčet informací které se Ti hodí abys mohla kydat špínu na osobu která se ti nelíbí??? Promiň za ten strohý jazyk, nemyslím to zle, ale tak nějak to na mě působí! 🙂 Já vím asi napíšeš něco ve smyslu, že si můžeš psát co chceš, že? :-)) Ale jo vlastně máš pravdu! :o) btw: Mandát vlády končí až po ustanovení nové vlády! To jen tak na okraj! 🙂 a ta hned tak nebude! Nic asi to uzavřem, né? :-))

 10. Dobrá-řada let=2 roky?:-) No a jinak, já si nemusím zjišťovat vůbec nic a nevídím důvod, proč by mě něco mělo omlouvat, když mám nějaký názor. Já nejsem davíku žádné oficiální, daňovými poplatníky placené periodikum, všechno co tady píšu jsou moje subjektivní názory. Nikomu neupírám, aby měl svoje, ať je považuje za subjektivní nebo objektivní, nicméně, vynádřit jiný názor neznamená pozžívat termíny jako ” to tě neomlouvá”, “potřeba si zjistit kompletní info” a podobně. Pro mne Paroubek legitmní není a nikdy nebyl, třeba už jen proto, že nevzešel z žádných voleb, je to úřednický člen politické vlády, jejíž mandát skončil volbami, což je ovšem,znovu podotýkám, můj subjektivní názor.

 11. Žes to nevěděla to Tě jaksi neomlouvá, je potřeba si zjistit kompletní info a pak někoho drtit! k ad. 2 až si Klaus koupí své letadlo a bude létat za své peníze, nic mu nebrání vybírat si pasažery do svého letu, dokud to bude státní letka a let financován ze státních grošů, měl by se upředňostňovat ekonomický zájem před osobnímy antipatiemi! Myslím že ho požádal až po návštěvě hradu! Srandu si nedělám je to veřejně známa věc, jen Ti jaksi unikla! ad.3: Paroubek je stále legitimní premiér a je nutné ho tak brát! Ovšem jestli bude santa prezident ještě řadu let to ještě neví ani on sám!

 12. davíku, nemohla jsemvynechat něco, co nevím, to teda za 1 jako:-)) 2. plně Klause chápu, já bych Paroubka nevzala ani do kufru auta jak je mi odporný. Za 3. To jako paroubek přišel na Hrad, omluvil se a poporsil si o let? si děláš srandu!:-))) a za 3. prezident je prezident a ještě jim pár let bude. Paroubek už je premiér jen silou vůle a ještě navíc jen vlastní.

 13. No podstatnou část celé atrakce o letu na fotbálek si (asi záměrně) vynechala a to tu že Paroub se první ptal Klause jestli může letět s ním, což (čestný) předseda ODS odmítl! Takže je třeba se na věci podívat tak nějak z vrchu! 🙂 a vidět všechno! 🙂 Ale samozřejmě že lítat na fotbálek by neměl nikdo! Doma a makat! :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *