Depeche Mode, Bratislava, 11.6.2006

A byl to nářez:-)Taky proto, že se mi v sobotu udělala chřipka a Pitros dal přednost své škole pře koncertem a nechal mě napospas nemoci, D1, cizímu autu i Bratislavě:-).
Kapela na turné představíla skladby ze svého nového alba, které produkoval Ben Hiller, známý ze spolupráce s britskými nezávislými kapelami. Album Playing The Angel, jehož vydání předznamenal singl Precious, si výborně vede v žebříčcích světových hitparád a celá deska je kladně hodnocena fanoušky i kritikou. Precious je prima, ale ty staré dobré fláky přece jen nepřekoná.
Vůbec netuším, kolik se na ten Blavovský stadion vejde lidí, ale bylo tam úplně plno teda a musím konstatovat, že zub času ani věk Depechákům nic neubral na kvalitě:-)
A vůbec jsou zajímací tyhle koncerty stálic, kdy publikum je vpodstatě až třígenerační a každá z těch 3 generací si myslí, že ” je to jejich hudba”:-).
Pak mě ještě taky při tom koncertě napadlo, jak snadné je, aby třeba 100 tisíc lidí našlo společnou řeč, společná slova, společný rytmus. Možná by měli lidé hledat takové společné věci, možná by našli pro sebe víc porozumění.
Tu vstupenku jsem dostala jako dárek k vánocům, dárek, který jsem si rozbalila vlastně až včera. Děkuju:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Depeche Mode, Bratislava, 11.6.2006

  1. Jo jo, až na tu chřipku a to, že jsem asi nejkrásnější den v roce trávila 10 hodin v autě bez klimatizace, to bylo super:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *