Madonna?

Aneb, jak dlouho by asi ty lístky byly, kdyby stály 10 tisíc?Když sem někdy v únoru poprvé probleskla zpráva, že Madonna přijede a že lístek bude stát přes 200 euro, klepaly jsme si s Károu na čelo.
Když sem v dubnu probleskla zpráva, že přijede FAKT, už jsme si na čelo neklepaly.
Když se před měsícem objevila v nabídce koncertů už i s cenami, začaly jsme vést diskusi zda JO nebo NE a když JO, tak za kolik maximálně.
Když se objevila na netu zpráva, že lístky se začnou prodávat v terminálech Sazky v 1.15, 16.5., Kára se rozhodla, že JO a tak se včera před půlnocí vypravila k jedné benzínce s on-line terminálem.
No já jí říkala, že když už dělá takové věci:-)), měla by tam jet tak na 8 večer:-), ale nedbala, jela na 12tou a před ní bylo 6 lidí ( což podle mého skromného mínění moc dobře nevypadalo).
No, lístků bylo k dispozici 10 a koupili je první 3, během 10ti minut se to celé odehrálo. Kára čekala ještě hodinu, jestli si to terminál nerozmyslí, ale nerozmyslel.
Takže, jsme bez Madonny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Madonna?

  1. :o))) Tak to se hluboce omlouvám, pokud to vyznělo jako pomluva :o))) Je možné, že se mi ty “myšánkové župany” pletou s nějakýma jinýma myšma :o))))

  2. cat, to od tebe teda vůbec není hezké, tyhle pomluvy………náhodou to pyžamo od Marksů, co jsem si nekoupila v bžeznu, jak jsem šetřila, jsem si koupila až v květnu a ty boty, co jsem si v bžeznu nekoupila, tak ty jsem si ještě pořád nekoupila!!! :-)))))))

  3. Pravda, šetření je z ekonomického pohledu odložení koupě věci na pozdější dobu…ale ty intervaly se uvažují přecijenom delší, než pár desítek hodin :o)))

  4. No cat! o jídle já přece skoro nikdy nemluvím:-)))))))))) a jak šetřím, to už jsem tu přece jednou popisovala, nekoupím si dvoje boty,ale jen jedny a ty druhé až za měsíc a tak:-))))))))

  5. Mno, pokud si mohu trochu rýpnout… nejsem si úplně jistý, na čem že to vlastně šetříš :o) Pač z článku zde publikovaných to není na jídle, oblečení, kultuře, stavebním materiálu ani zednících :o)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *