Když mám být za debila, chci si sama rozhodovat o tom, kdy to bude:-)

Tak na dnešek jsem měla domluvenu práci a pravda, že se to odehraje dnes, to jsem si rozhodla já, protože se na to spěchalo.To ostatní už ne:-)
To co jsem si měla připravit, jsem připraveno měla, teda skoro. Věci k překladu jsem si odvezla už předvčerem a dnes jsem si měla překlad v půl 12 vyzvednout a poté se s ním dopravit k notáři, kde mě měli čekat 3 lidé, které neznám, oni mě taky ne, ale já věřila, že tam budou a třeba mi zaplatí za ten překlad a oni věřili, že tam budu já s překladem, smlouvama a dalšíma různýma dokementama.
Ty smlouvy, tak ty jsem měla a mohla dostat už dávno, ty smlouvy jsem chtěla dostat nejpozději předvčerem, bylo mi slíbeno, že je dostanu včera. Dostala jsem je dnes ráno s poznámkou, že se do nich musí doplnit cosi z toho překladu, který vyzvednu v půl 12( ehm) a s textíkem v příloze, že se “vloudila drobná chybička”, protože podpisu těch smluv, musí přecházet takový drobný detail, valná hromada.
No, já to vím, že musí předcházet, ale do dnešního rána jsem netušila, že nepředcházela. No chyba jako kráááva.
Takovou věc, jako je valná hromada a zápis o ní, natož notářský, může samozřejmě udělat notář, zejména, pokud má přítomny všechny společníky, ale, takový notář se musí na takovou věc, jako je sepis něčeho, objednat. Já měla objednaného notáře, ale jen na ověření podpisů, v čemž je rozdíl v časovém zatížení ( asi hodinku) a pak v tom, že podpisy ověří úřednice, zatímco notář hraje třeba golf. K sepisu něčeho může hrát golf úřednice, ale notář musí být přítomen. Takže, to jsem se spotila dnešního rána poprvé. Podruhé, když jsem zjistila, že některé mejly, které došly, nedošly s přílohami, které musím rovněž doplnit po vyzvednutí překladu.
Potřetí pak,když mi v časovém rozmezí mezi 8-10 vypnuli na chalupě 3x proud, z toho 2x téměř na půl hodiny.
Počtvrté, když jsem v půl 10 telefonovala jednomu z těch tří, abych mu řekla, že máme error, protože nemáme notáře a krom toho potřebujeme ještě společenskou smlouvu a výpis ze soudu a pán mi řekl, že o tom vůbec nic neví a že aby se o to nemuseli starat, pověřili pana X, který měl všechno zařídit a když “si nevím rady”, mám volat pana X. Nechtělo se mi vysvětlovat, že pana X volat nebudu, protože bych ho musela zabít, nechtělo se mi vysvětlovat vůbec nic a tak jsem pána ujistila, že se sejdeme v 1, jak bylo domluveno u toho notáře, co bude zřejmě na golfu.
V mezidobí se mi trochu ulevilo, protože šel asi 5 minut proud a pracovnice od notáře mi slíbila, že až notář dorazí, zavolá mi, zda nemá v 1 golf. Zavolal a neměl.
Ve čtvrt na 11 jsem sedla do Zuzanky a jely jsme na Prahu, Ororosila jsem se popáté protože na Magistrále byl kolabs dopravy z důvodu prasklé vody na I.P. a bylo mi jasné, že tudy se do Podolí pro překlad nedostanu dřív než ve 3. Vzala jsem to po nábřěží, kde byl kolabs dopravy protože je v Praze.
Překlad kupodivu byl hotov, doma šel kupodivu proud i net a tak jsem ve 12.30 sedla ke compu, abych dopsala do smluv a návrhu to, co už jsem z překladu věděla, abych, když jsem si to vytiskla zjistila, že špatně jsou tam úplně jiné věci. Ve 12.50 jsem vyrazila k notáři a byla jsem tam druhá ( notář už tam byl), pánové dorazili posléze a pak už jsme našli jen jednu dorbnou chybičku ve všech smlouvách, kdy penízky byly namísto v desetitiisících uvedeny ve statisících, ale já už neměla co rosit. Zamazali jsme to bílou vodou a vepsali správně rukou, vyloženě profi postup:-(.
No a pak už zatímco notář sepisoval a ověřoval, mně pomalu klesal tlak a vracela se mi barva a pánové si povídali o tom, jak je pan X úžasný a já, že to mám dneska za ” 4″.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tož su magor nebo nesu? a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Když mám být za debila, chci si sama rozhodovat o tom, kdy to bude:-)

  1. Svět je nespravedlivý :o) Kupříkladu jsem se dozvěděl, že nikdo není po dobu naší dovolené v Praze a aby to nebylo málo, narodily se mi malé rybičky. Bo je nemá kdo krmit, zoufale sháním automatický krmítko ;o) Zatím to vypadá tak, že mi ho přivezou k letadlu, pač ho nikdo nemá skladem ;o)

  2. IbONene, v tomto případě bych řekla, že se Murphy aplikovat nedá:-), tady se jednalo o vyložené nakumulované selhání lidského faktoru. Bylo to, jako by po mě někdo jázel vejce a já je postupně chytala, aby se nerozmlátily, ale vypadala jsem už ve finále přitom tak neobratně, že za “4”:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *