Socani to mají dobře vyšpekulované!

“Dejte nám post šéfa Poslanecké sněmovny a pak se uvidí!”Paroubek to vymyslel. ČSSD chce, aby se předsedou PS stal Zaorálek, nechce to místo pro sebe. Proč?
No protože výměnou za tento ústupek od ODS ČSSD neslibuje nic, natož vyslovení důvěry Topolánkově vládě.
Socanům je jasné, že je těžko prezident pověří, byť na druhý pokus Vládu sestavovat, a na pokus třetí už totiž premiéra jmenuje právě předseda PS.
Jasné? Paroubek nastrčí Zaorálka, protože za a) nemůže být předsedou PS ve chvíli, kdy je premiérem, a za b), což je asi podstatnější ( tedy pro něj), nemohl by být následně premiérem, kdyby už byl předsedou sněmovny.
No, tak to vypadá, že jestli při té zahajující schůzi neomdlí aspoň dva komunisti ( dva proto, že jednoho poslance za ODS ranila mrtvice), máme se do budoucna na co těšit:-(

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 komentářů u „Socani to mají dobře vyšpekulované!

  1. Rowdynene to máš špatně, Paroubek nebude předseda PS, to bude Zaorálek, Paroubek bude premiér, takže se vlastně nic nezmění.

  2. Já bych v tom viděl ty výhody.Až bude Paroubek předsedou sněmovny, nebude nám hrozit vstup Turecka do Unie, protože Prasátko je nečisté zvíře, takže se ani ten nejbenevolentnější machometán nebude paktovat se státem, který má v čele něco takového.

  3. jelikož 50% voličů se projevilo jako gauneři nebo nesvéprávní, nelze očekávat žádné světlé zítřky a Psychopat z toho samozřejmě vyždímá maximum.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *