Lidstvo je nepoučitelné, dobře mu tak.

Na Slovensku je to po volbách taky dobrá katastrofa.Pominu to, co se dá pochopit, ekenomické reformy se lidem zdály prostě moc drastické a nechtěli v nich pokračovat, prostě si neuvědomují, že projídají peníze svých dětí, chtěji jíst sami, už teď a dobře, tak čert vem nějaké reformy, vždyť státní dluh je něco, co sami v reálu prostě nevidíme, s čím se nepotkáváme, co nám nedělá starosti. Nikomu nechodí měsíčně z titulu státního dluhu složenky s pevnou splatností, které se prostě musí zaplatit.
Dobrá katastrofa je to, že si lidé vybrali zlo, které už jednou zažili, například Mečiara a tak vidíme, že lidem nevadí, když je jejich stát policejní, nevadí jim nevyjasněné podezřelé unášení a zabíjení nepohodlných lidí, nepotřebují svobodu, potřebují se prostě jen nažrat.
No a tak po volbách na Slovensku bude situace vypadat nějak zhruba tak, že Mečiarovo HZDS povede resort Ministerstva Spravedlnosti a resort Školství povede člověk, který se běžně v médiích vyjadřuje o Maďarech v tom smyslu, že je to méněcenná rasa, která vznikla z odpadlých Slováků zkřížených s mongoly.
Co k tomu dodat? dobře jim/nám tak.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Lidstvo je nepoučitelné, dobře mu tak.

  1. Jenže,se nic nezměnilo. Mlíko za 3,50 chutná i nadále, i když je to jen špinavá voda, chleba, který se nedá jíst je taky OK za 3. Lidi si raději zničí zdraví, jen když si nacpou bachor. A to je to co je až na prvním místě.

  2. Já vím:-(mlíko za 3.50 chutnalo skvěle i chleba za 3 a máslo za 10 nebo 8.50 a nakonec komu chybělo, že nevěděl, kdo osvobodil Plzeň a kdy se to stalo, když tohohle se člověk nenají:-(((

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *