Idylické odpoledne

následující po idyilickém dopoledni……………..Gremlini spí, preventivně každý jinde. Došly pleny, všechno je umatlané od bramborové kaše, ananasové šťávy a některé kousky párků, které upadly, ještě pesy nenašly.
Pračka pere první várku světlých věcí, včera jsme totiž měli průjmíček. Až dopere. naházím tam várku tmavou, včera jsme totiž………………..
Venku je horko jako prase, nechce se mi řešit ani tu kaši a šťávu, nebude se mi chtít jít pověsit ani to prádlo, ani umýt tu horu nádobí, natož obrat z větviček ten rybíz a vyloupat třešně na bublaninu.
Zlato si zalezlo k Adámkovi do právě převlečené postele a venku se zvedl malý větřík, který rozezvučel sladké dřevo. Ta bouřka od Lázní nedorazila.
Ještě si užiju malou chvíli s kávou a cigaretou a pak to nádobí a bublanina, protože za chvíli dorazí ti velcí s Ájou a Pastelkou, všichni budou volat HAM, a já se schovám s Ňuňou v jejím keři a budu úplně potichu, aby mě nikdo nenašel.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Idylické odpoledne

  1. Spaní se bohužel zkrátilo na minimum, přijel pán, zatroubil, pesy začaly štěkat, děti se vzbudily………vrrr. Lacey, naposledy jsem se nudila tuším v 69 roce:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *