Ovšem svítímééééé:-))

Pitrosi děkuju:-))Po celý včerejší den se postupně rozsvěcela tu a tam světla a večer, ehm v noci:-)) už to svítilo všechno a možná už fungujou i všechny zásuvky, ale bojím se to zkoušet:-), ne že bych k němu neměla důvěru, ale přece jen, proud je proud a já nevím odkud to přišlo, kde všude se to přesně vyskytuje a kudy to může ven.
Taky jsem se snažila pomáhat, ale vzdala jsem to poté, co jsem držela nějaký nefunkční drát na druhé straně zdi do niž Pitros provrtával díru na kabel. Provrtal, foukl a všechen ten cihlový prach mi vyfouk skrz tu díru do obličeje a tak jsem si vzpomněla na filmy s Laurelem a Hardym, no víte, jak něco dělali a vždycky to končilo tak, že Laurel se někam zadíval a pustil to všechno Hardymu na nohy a tak, no a už jsem pak raději teda nepomáhala:-).
Ani jinak už jsem pak raději moc neasistovala, protože mě z toho bolely nohy, Pitros si totiž v místě Z bytu vybalí vypinač, tam si hi také rozebere a vydá se s ním do místa A ( to je místo od Z nejvzdálenější). V místě A pak zjistí, že při tom vybalování si v místě Z nechal šroubovák, pak zkoušečku, a pak křížový šroubovak, takže z 30ti metrů chůze je metrů 120-180 a když už je to všechno přišroubováno, v místě Z pak ještě leží horní kryt:-)), takže 240 a míst A a Z bylo za ten den po bytě asi tak 12.
Pak jsme taky vedli dlouhou diskusi o mém čidlovém světle. Pitrosovi se to světlo nelíbí, ani to čidlo a rozhodl se, že si koupím nové, což se nestalo, protože mně se světlo líbí, ovšem než jsme si ujasnili, že sundávat a instalovat se bude právě toto světlo, trvalo zatraceně dlouho:-).
No ale prostě to všechno svítí a to je fajn a já moc děkuju, protože i ty koblihy byly moc dobré:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Ovšem svítímééééé:-))

  1. No copak to, to Pitros taky vždycky nahodí pohled, když mi tu a tam něco upustí na nohu:-))))) jestli se včera poškrabal , to sem si nevšimla:-)))

  2. :-))) No, tvoji fotku :-)) Ty jsi vzteky ani nemusela zrudnout, cihlovy nadech to nahradil :-)))) To musel byt pohled teda :-))Jojo, video by bylo lepsi :-)))

  3. Marconyčí, mojí nebo jeho? :-)))) Pitros se tváříl prostě jako Laurel, jakože nic a omluvil se až když jsem ho začla škrtit:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *