Letní deprese?

Ne, nasrání na rok dopředu!2 volné dny jsem trávila “na stavbě” v Praze a když jsem ve čtvrtek odpoledne odjížděla, bylo položeno 90% nové plovoucí podlahy, čisté, z nových desek. Když jsem odjížděla na tu druhou stavbu, byla položená prakticky celá podlaha, krom poslední řady, kterou bylo potřeba řezat podél a nebylo čím, vložit a zalištovat.
Pátek, sobotu a neděli jsem trávila na “stavbě” v Roudnici a mezi přidržováním a mytím jsem hlídala 3 kindry a 4 pesy.
No a dneska večer jsem dorazila zpět na stavbu pražskou a hned jsem se běžela podívat na tu novou, krásnou, čistou podlahu a BUM.
Podlaha špinavá jak prase a na ní naházené jekory tak plné prachu. že když jsem je zvedla, neměla jsem co dýchat.
Ta dlouhá, čistě vymalovaná stěna ( která tam ještě ve čtvrtek byla ) ke které se pokládala ta poslední řada desek, tak ta je špinavá jak prase, černá od neumytých rukou, které se zřejmě musely té zdi přidržovat a aby toho nebylo málo, nějak SE do ní PROPADLA krabice od elektřiny.
“To asi jak SE stěhovalo…” pravil pomocník
“CO SE SAKRA STĚHOVALO? DYŤ TU VE ČTVRTEK NIC NEBYLO!” pravila jsem já.
” To SE přeštukne.” on na to.
“Jasně, SE to přeštukne, pak SE přemaluje celá stěna, nějaká kráva dojede potřetí pro barvu za 500 a pak SE zaplatí potřetí jedna a ta samá práce.”
A mám toho dost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „Letní deprese?

  1. Uff,na tohle je dobrej digitální foťák s datumovkou. Nechal bych je to opravit, ale platil bych jen jednou. Dal bych to jako reklamačku. Včetně zápisu.

  2. P.S.Já nechápu, že to ti lidi nechápou a přitom už mě viděli otloukat celou tu vanu a vytrhat celou tu podlahu a pořád si asi myslí, že jen špásuju:-/

  3. Snad jenaby ses trefila do tý správný — a s rozběhem. Já poslední řemesníky vyhnal z baráku před desíti lety a dokud nezačne týct střechou nebo padat nosná zeď tak mi sem nesměj .. a jak sleduju ten pokrok tak to snad budu radši i podpírat sám 😉

  4. IbONo kdybys potřebovala někoho jako byl ten inštalatér na zdění a obkládámí, tak mám tam u Vás:-)))

  5. IbOŠrouby-znám:-)))) odpady z myčky do dřezu a naopak-znám. Taky jsme si kdysi tady v tom původním bytě nechali postavit odborně ” na klíč” koupelnu, stálo to 70 tisíc,nikdy jsem nepochopila proč, protože nic tam není pozlacené. Když sem poprvé vlezla do vany, tak se semnou kymácela, takže bylo jasné, že když tam vleze můj muž, vana se s ním vyvrátí. Vylezla jsem, vypustila jsem vodu, ale vytekla jen z jedné strany, protože to bylo křivé. Přišli opravit a zjistilo se, že ta vana není vůbec podezděná a když jsem trvala na tom, že vana 150×150 nemůže stát na 3 hubených nožkách, pravil majitel firm ” No paní, podívejte se, jak máte nízko tu baterii, když tu vanu podezdímem, tak už ji pod tu baterii nikdo nenarve, chápete!?” A já řekla ” Já to chápu pane, jenže tu baterii, jste do té zdi osadili VY a nasadili jste ji na trubky, které jste v té koupelně rozváděli taky VY!” Čertz je vem, všechny, parchanty!

  6. insolitusNasraná jsem poslední 2 měsíce, co tam vlezu:-( Že jsou zasrané zdi nahoře od sádroše, to už jsem oželela s tím, že se to opraví, že zapatlal ten chlap se sádrošem kol vůkol nově vymalovanou koupelnu, to jsem taky oželela, ale, že si prasej práci lidi, kteří ji dělaj, tak to už je prostě nad moje chápání!

  7. Manželův kamarád minulý týden dokončil rekonstrukci bytu (tedy dokončili ji různí řemeslníci), především kuchyň. Nastěhovali se. Když zapnuli po nastěhování poprvé pračku, pračka vycestovala z linky. Důvod – ti, co ji “odborně” instalovali (firma), nevyndali z ní jaksi aretační šrouby… Odpad z dřezu se vrací do myčky nádobí a myčkou protéká následně za kuchyňskou linku – výsledek: zpuchřelá nová plovoucí podlaha – nutno vyměnit. Tož tak, neboj, nejsi v tom sama :-)))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *