Zn. “charakter”

Dneska jsem věnovala přes hodinu bytovým poptávkám v annonci, protože moje kamarádka mi není 2 měsíce schopna zadat na svůj realitní server inzerát ve správném znění.Tak koukám na ty poptávky a třeba tahle,
“Hledáme byt garsonku,1+kk nebo 1+1 od 24m čtver. Zař. lednice, vařič, pračka, skříň, postele, TV. Nájem včetně poplatků do 9.000 Kč. Nabízíme slušné jednání (charakter) a totéž požadujeme. Ne RK, pouze přímý majitel. Od 15.7.”
a myslím si ” No co by ne, když složíš kauci, proč bych ti tam nedala ještě postele a pračku. Lednice je v lince, skříně jsou vestavěné přes celou cimru, vana je s vířivkou, a do ceny se vejdu. No a tak jsem odpověděla :
” Garsoniéra ve 4. poschodí s výtahem, 25m2, I. kategorie, V Praze 10, dálkové vytápění, částečně zařízená, po celkové rekonstrukci, kk je mimo pokoj. Nájemné 7000,- + 1.500 poplatky za služby, + spotřebovaná elektřina. Nutno složit kauci ve výši 2 měsíčního nájmu-dohoda možná.”
Tou dohodou jsem chtěla naznačit, že kauce by mohla být třeba o 1měsíční, kdyby pračka nemusela být naptříklad AEG:-).
Odpověď přišla do hodiny:-), vyloženě charakterní:-)))

“Vaše nabídka je značně předražená.”

A to je celé:-), pro tohohle člověka je evidentně synonymem slova charakter slovo idiot:-))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Tož su magor nebo nesu? a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Zn. “charakter”

  1. No jestli karakter nemyslel, že těch 9000 mu budeš platit ty za to, že byt nebude na ocet bez obyvatel 🙂

  2. Šak říkám,ta cena odpovídá kdekoliv v republice, snad s vyjímkou zastrčených obcí s dopravou v sudý týden ven, v lichý zpět.

  3. Tak pán říkal, že je to “MOC hezký” a že ta cena rozhodně nadhodnocená není. Vyfotil si a uvidíme:-)

  4. Uvidíme, jaká je reálná cena, právě mi volal chlap z nějaké realitky a jede sem si udělat fotky. Budu informovat:-))

  5. No hlavně jde o to, že ten pán si asi myslí, že mu někdo koupí postele, televizi-možná by rád plazmu, pračku, ledničku, skříně a já nevím co ještě a bude mu to všechno včetně střechy nad hlavou pronajímat za 5 tisíc, protože ty další sumy dělají ceny dodavatelů a ne pronajimatel. Mně se nejvíc líbila ta poznámka “charakter” a posléze ta odpověď bez pozdravu a podpisu:-))), tak tohohle člověka bych do nájmu určitě MOC chtěla:-)))

  6. Tak to mě pobavilo.O tomhle jsme kdysi polemizovali s Lordem_Spazzim. Jde o to, že ta cena odpovídá ceně běžné v městech s vysokou nezaměstnaností a nízkými platy, ale na Prahu je to předražené. Hořký humor já rád.;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *