Budete nadále pojištěnci VZP?

Bývalý sněmovní pijan Kott bude šéfovat ve VZP.Rath se už asi totálně zbláznil, možná z toho pohlavku dostal nějakou vleklou mrtvici.
Exposlanec ODS Petr Kott se má podle informací MF DNES stát šéfem středočeské pobočky VZP. Nejlepší kvalifikací na lukrativní pracovní místo je tedy podle ministra Ratha zřejmě celonárodní ostuda a nálepka sněmovního opilce.
Tak já Vám nevím, tu nucenou správu jsem celkem zkousla, protože nakonec co, nějaká ta zevrubná kontrola nemohla molochovi jakým VZP bezesporu je, vůbec uškodit, ale toto už mi připadá jako trochu moc. Plat ředitele VZP je totiž zajisté několikanásobně vyšší, než plat poslance PS PČR a ty zlaté padáky následně pak taky a já pořád vidím bývalého poslance Kota, jak se kymácel tou sněmovnou a padal přes pultíky kolegů a a pokud by tenhle člověk měl ještě někdy působit na nějakém úřadě, viděla bych to tak na sesli v noční vrátnici, aby z toho nebyla ostuda.
A jinak, legraci mám docela ráda, ale nemám ráda, když si ze mě lidi dělají prdel, takže já asi pojišťovnu změním.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Budete nadále pojištěnci VZP?

  1. No mně oříjde dost rozdíl, jestli na ten jeho chlast přispávám nuceně formou daní a nebo ještě navíc dobrovolně svým pojištěním:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *