Dneska je fakt dost horko

tak už vem čert ty telefony:-))Dneska je venku počásko, které je i na mě moc, takové to, že je nejen horko, ale vypadá to, že každou minutu musí přijít bouřka a ona pořád ne a ne.
Je mi horko, ven se vůbec nedá jít a lituju všechny kdo se potácejí v pracovním procesu neboprostě kdekoliv, protože já nemůžu dojít ani za roh s prádlem.
Navíc mi není dobře, občas mám za sebou takové 3 dny, kdy mi fakt není dobře, bolí mě hlava, spala bych ne 12, ale 20 hodin, dneska mám ten 3. den a v tom horku bych spala 24 hodin.
Od rána zvoní jeden nebo druhý telefon a asi je horko všem, protože ty hovory vypadají takto / v každých uvozovkách jeden samostatný hovor/.
“Dobrý den L. z RK, tak já volám, že ta paní složila tu zálohu a že zítra odpoledne příjdeme.”- prima, to jste ale říkal už včera.
” Ahooooj, to je Mucík? tak já už jsem vyřídil A-R a teď jedu vyřizovat Ř-Ž.” :-))
“Dobrý den, máte ještě volný ten byt?” – ne, už nemám
“Dobrý den, máte ještě volný ten byt?” – ne, už nemám
“Dobrý den, tady Horák, včera vám volal pan M a mám vám volat, tak vám volám.” – prý nevadí, že ještě nic nevím, volá jen proto, že měl volat
” Hele mámo, tak já rozložím tu Tvou starou postel v ložnici jo?” – to bude Adame hodnej
” Dobrý den, máte ještě ten byt v D?” -neeeeeeeeee
” Dobrý den Moniko, tady Marek, tak já posílám peníze na ty služby, ale nebudu posílat o tisíc míň, pošlu vám to celé a vy mi ten tisíc pak dáte, aby mi to v platbách nechybělo.” -Coto? :-)))
“Hele a kde máš velkej imbus? Tady se nedá nic dělat, když tu není velkej imbus, tak já si teda vemu svůj z tý krabice s palandou, stejně ji tu budu skládat.” -ano Adame, to je úžasný nápad, protože já nemám ani malý imbus
“Dobrý den, byl by ještě volný ten byt?” -…………………
“Tady ještě Marek, já jsem zapomněl říct, že jsem Vám nedal za dveře tu šedivou barvu, protože jsem měl čas až ráno a byl bych špinavý ze sklepa, tak to udělám až dneska příjdu z práce, jo?”- no, co se dá dělat:-)
” Tak já furt čekám na registraci toho auta, už jsem tu 3 hodiny a mám číslo 390 a teď už berou 365!” – no prima:-)))))
” Dobrý den, volám kvůli tomu bytu” -kvůli tomu, co už není?
“Hele Muci, já jsem teď v tý garsonce a za dveřma ta šedá barva nebyla???!!! Jo a máme na těch autech čísla o jedno po sobě, budeme jak kašpárci”- vím teď volal Marek, dá ji tam dnes, hehe:-)
” Mámo, tak ten prostor, jaks říkala, že se tam vejde ta palanda, TAK TEN JE O CENTIMETR MENŠÍ A ONA SE TAM NEVEJDE”- ………………….
” Mami a vzalas mi do nějakého kanystru ten benzín, jak jsem ti říkal v neděli?” – ne nevzala
“Moni, ten strop je popraskanej, nechtělo by to spíš sádroš?” – chtělo, příště
“Moni,tak na tu podlahu jsem vzal teak, zkusím natřít kus a pak to posoudíš a já to když tak potom dotřu a nebo už to něčím přikryjem!” – teplo, fakt moc teplo
“Dobrý den, máte ještě volnou tu garsonku?” – já to nechápu proboha, odpověděla jsem na 4 inzeráty, z toho jeden byl ten korektní a 1 ta RK, kde to ti lidi berou?????
“Muci, chtěl jsem se zeptat, ty dveře…………”
Čert vem ty mobilní telefony, strašnééééééééééééé a bouřka pořád nikde, jen v mé hlavě:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

24 komentářů u „Dneska je fakt dost horko

  1. To je spíš obecný trend :o) Letos ani u nás pšenka moc nekvete, jednou to jsou záda, pak je to něco jiného… :o)

  2. Jééé, tak to je pěkná Zuzanka :o) Pravda, napadlo mě Grande Punto, ale Grand Vitara neee :o) Holt to teplo ;o) (výmluva, stejně by mě nenapadla ;o)

  3. No, dneska jsem jela a pršelo a já prudce zabrzdila a Zuzka skočila na všechny 4 jako kočk až jsme udělaly kočičí hřbet a já se lekla:-))))))

  4. Ted jsem si vsiml jednoho prispevku, to jako myslis Mo. sex s nekym koho mame radi ? :-))))))) Jojo, to jo, to je prijatelne v tomhle parnu, to se tolik nezapotis, akurat …. ale to uz sem rikal, ze :-)))))))

  5. Přibližovadlo sexuální?:-))))))))))))ne to nemám:( , ale jinak jo, mám Zuzanku Grande 2.0 Jněco:-)) a mám ji už od 13.6.

  6. Ano, střídání vedra přes den s hicem v noci je zcela ideální stav :o) Tady včera pršelo… takovým způsobem, že než dopadla poslední kapka na zem, tak už bylo víceméně sucho ;o) Huh, Mo. sex v tomhle počasí? Ty máš odvahu :o)) BTW Ty máš nějaké nové přibližovadlo?

  7. … jojo, tady na Ostravsku je taky kolobeh, hic den, hic noc, hic den, hic noc, hic ….. a nezaprsi a nezaprsi :-((

  8. proboha slůně, taková věc jako čerpadlo není??? Taky ještě pořád nezapršelo, od poledne někde hřmí a nic.

  9. Lacey, já četla, že čekáš na milování 😀 jo, to bude tím vedrem, klid slůně, soustřeď se…btw – tady pár bouřek bylo..dokonce několik po sobě. A Chomutov má staré továrny. Docela se vytopily. Ovšem – kdo jiný by to měl uklidit, než najaté uklízečky. Kdo je najatá uklízečka? Správně. Asi vypustím duši, páč se nedá voda po kotníky vyrušit za 2,5h co mi na to za den dají….

  10. insolitustady u Labe už nepršelo určitě dýl jak týden a v Praze myslím taky moc ne, protože kdyby jo, teklo by mi to do toho nového obýváku:))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *