No mám já kde spát? nemám!

Moje bývalá ložnice je v troskách a moje bývalá postel na prkýna rozebraná.No a přišel Pitros a já si zamnula roce ” postaví mi novou postel, v nové ložnici:-)))”, taky to tam sice není nic obrovského, ale prachu je tam asi o 18 centimetrů míň.
Pitros je hodný a postel postavil, ovšem ouha, té postele kus chybí, dost zásadní kus, středová lišta, která by měla držet rošty a matraci, aby Modonka nehapala. Takže postel sice stojí, ale spát se v ní nedá a tak zdá se, že jediný flek, který ještě drží pohromadě a je docela čistý, je vana. Přikrývat se nemusím a dopouštět v tom vedru teplou taky netřeba.
A možná se utopím a už nebudu muset ani nic reklamovat, ani přenášet, ani čistit:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „No mám já kde spát? nemám!

  1. Nojojá tuhle spal v obejváku ve spacáku na karimatce, když mi ten blb z patra vytopil postel .. ale tohle vybavení asi doma nemáš. Těžká pomoc — co dát matrace na zem? 😉

  2. Co něco? třeba knížky? kdo by se s tím nosil:-)))))))) já už nemám Lacey sílu asi ani vlézt do té vanym natož přenášet cokoliv:-)))))))

  3. No vida :)) No problem :))) Co pod tu postel něco strčit? 🙂 Aby to podpíralo? 🙂 Vada je dost nepohodlná, znám ze své osobní zkušenosti 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *