ROK

Tak mám takový pocit, že dneska to je přesně rok, co jsme s Pitrosem odešli z Damokla umřetím:-)

Uteklo to opravdu jako voda, nějak strašně moc rychle, ono nakonec všechno utíká čím dál tím rychleji a zatímco já za ten rok neudělala v podstatě vůbec nic pořádného a pokud už jsem něco začala, ani jsem to nedokončila, Pitros stihl dokončit úspěšně 1. ročník ve škole s kterou vloni začal a skoro úplně k tomuhle datu si taky koupil svůj 1. vlastní byt:-)

" No tak tady aspoň vidíš Pitrosi názorně, kolik času Ti ten nablblý Damokles žral!:-))) "

12 komentářů u „ROK

  1. prehnana sebekritikaze by Mo. za cely rok nic nestihla? tak tomu ani ve snu neuverim!!jinak – damokles nam toho hodne vzal (zejmena pokud jde o cas), ale jeste vic dal. jak jinak bych prisla k tolika skvelym pratelum a znamym?!? k tolika uzasnym diskuzim a proflamovany/prokecanym nocim? tohle ztraceny cas rozhodne nebyl…damoklesi zivot proste presel do realu, uz nemame potrebu se schazet nekde v “anononymite”, vidame se prece live!

  2. No já jsem velmi ráda, že nějaký Damokles byl a stejně tak jsem velmi ráda, že pro mne před tím rokem skončil a to tak, že totálně a nadobro.

  3. Všechno má holt klady a zápory :o))) Zápor je třeba to, že jsem dostal na krk Archu a postavu udržuju při životě zejména kvůli ní ;o) Pravda, času to snědlo spoustu. Když bych s vámi a zejména Vlkem nevysedával po nocích v diskuzi, tak bych dneska třeba taky kupoval ten byt :o))))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *