Když jeden blázen nestačí

přibere si na pomoc bratra.

Praktikující katolík, nepřítel komunistů, Lech Kaczynsky. Má všechny dobré předpoklady pro zastávání prezidentského úřadu, pomyslelo by si nás mnoho a přesto….

Přesto se mi Polsko zdálo demokratičtější za vlády komunistů s komunistickým prezidentem.

Nový prezident možná nepřekvapil svým velmi záśadním a neskrývaným odporem vůči homosexuálům,nakonec je to člověk věřící a tudíž, dá se pochopit, že propaguje to, co nejvyšší katolický šéf ( zda to propaguje i Bůh, težko říct,když té 4% menšiny už je určitě % nejméně 10).

Určitě překvapil dosazením svého bratra do funkce předsedy Polské vlády ( no v současné situaci u nás je možná , že bratra nemá Klaus), no ale nakonec, co, jaká moc je lepší než ta absolutní:-).

Polský prezident taky "slíbil" Polákům obnovení trestu smrti. Pravda, netuším, zda obyvatelé Polska o něco takového stojí, ale Polská dvojčata se rozhodla, že vzhledem k tomu, že na tohle asi jejich moc nestačí, to poženou VEJŠ, tedy až do roviny zákonů EU. Těžko říct, jak si tohle oba Kaczynští zodpoví před svým Bohem.

Pevně věřím, že tak idiotský nápad nemůže v rámci Evropského parlamentu projít, doufám, že Evropa nemá zájem přiblížit se takovou zákonnou normou  k zemím třetího světa a zemím třetího světa v rámci států spojených.

Taky doufám, že Polsko přežije ty následující 4 tmářské inkviziční roky.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Když jeden blázen nestačí

  1. >:o) Jsou případy, kdy i ta má smysl. Typicky si dokážu představit, že když se pomocí moderních přístrojů zjistí nějaká vada plodu, přijde mi nesmyslný ji nechat narodit… (a trocha rasismu: a nebo když se i bez přístrojů zjistí, že má přijít na svět další nemakačenko tmavší pleti :o))

  2. Všeobecně zajímavé je, kolik lidí, kteří by trest smrti JO brojí proti potratům a eutanazii, jako by smrt byla někdy jiná,

  3. Mno a co když ten trest smrti má přímo souviset s tou problematickou homosexualitou… vyřeší se tím hned dva problémy současně :o)))

  4. Je velice zajimave, ze homosexualitu odsuzuje a pro trest smrti je vsema deseti. Pritom s jeho virou odporuje oboje. Posledni dobou radeji politiku nesleduju, musel bych zvracet a ono to neni prijemne mit trikrat denne zaludek narubi …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *