Něvěřili byste, jak úžasná věc je PLOT!

Když se někomu řekne " Ty tu máš plot", většinou je to sdělení ne zrovna příznivé, ale takový plot…….

Co mají ty Gremliny, začali sem občas jezdit a byla to teda fuška, protože jsme se nedostali ani do vlastní kuchyně, ani na záchod, do koupelny, o tom, že bychom mohli sledovat TV jinak než každý na svém compu, tedy přes satelit, se nám mohlo jen zdát a pak si pořídili ještě toho hluchého psa, pesu. A tak se zrodila akce " přístavba", jenže, jak jsme krátce po předání stavby zjistili, nic moc to nevyřešilo, hluchá pesa poštěkávala stále před našima dveřma a kolem vodních zdrojů balancovali Gremlini.

"Tak takhle tedy NE", hulákala jsem poprvé před měsícem, "NEEE" hulákala jsem před třemi týdny, "PLOOOOT" hulákala jsem před týdny dvěma a všichni se vykulili

"Jak plot, jak to myslíš???"

"TADY bude plot" a vyryla jsem patou do trávníku rýhu, MOŽNÁ nemusí mít nahoře ostnatý drát a možná nemusí být ani pod proudem, ale TADY prostě bude a bude mít branku a ta se bude dát zavřít a já nebudu 24 hodin denně trnout, že hluchá bestie rdoucí někde v keři Ňuňu a nebo že se Gremlini prochází bez šnorchlu po dně bazénu, nebo nasedají na motorky!

A tak tu včera mezi mou zahradou a mou zahradou vyrostl nový plot:-) má branku,která se dá zavřít a nedostane se přes něj ani žádná pesa, ani žádný Gremlin. Všechny jsem za něj zahnala a zavřela za nima vrátka. Uff:-)

I ten kočk pochopil k čemu je takový plot, než jsem stačila obejít dům, už spal v posteli, poprvé o víkendu v  posledním půl roce bez plotu:-)

Plot, to je úžasný vynález:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Něvěřili byste, jak úžasná věc je PLOT!

  1. no jo hošijenže bulík není pes od toho, aby přes něco skákal, bulík je bulík a čeká až se mu to co ho zajímá přiblíží na 10cm, ale rozhodně kvůli tomu nebude dělat pohyby:-))

  2. Kočk může tam i zpět, jak se mu zachce:-)Gremlini zatím nepřelezou, ještě nejsou s to překonat ani nástahy postýlky s šprušlema a pes je vůl, neví, že se dá něco podhrabat, přeskočit nebo podlézt:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *