Autosalon 4.

Poslední auto – Zuzanka:-)

Zuzanka je velká stříbrná kráva a ještě jsme se spolu úplně nesžily, možná je to i tím novým silničním zákonem, protože jsme zatím spolu nebyly nikde, kde bychom to mohly bez obav pořádně osolit:-)

Zuzanka má taky 2000 těch věcí, ale potřebovala by jich trochu víc, je totiž asi dost tlustá a přesto, že má pořád 4×4, ty 2000 věcí jsoü pro ni prostě málo. Vzadu na dveřích, které se otevírají z leva do ¨prava  má takové to veliké kolo na rezervu, ale netuším, zda tam nějaká rezerva je.

Nedávno jsme spolu byly na nějakém obchodovém parkovišti a zastavil vedle nás bratranec Pavlíka a já jsem ze Zuzanky nevěřícně koukala jakáže je ta Xsara Picasso malé autíčko.

Zuzanka je chytrá přiměřeně, nedělá za mne v nečekaných chvílích nečekané věci jako to dělal ten X3 Bramborák, i když, podezírám ji, že kromě ABS má ještě takovou tu druhou divnou věc, protože onehda, když jsem zabrzdila ve větším dešti, neudělala jen to, co ABS běžně dělá, udělala ještě něco navíc a já se trochu lekla.

Zuzanka na rozdíl od Pavlíka papá benzín a papá ho tolik, že by potřebovala vlastní těžní věž. Naježděno máme teprve něco málo přes 2000 kilometrů a tak to je vlastně skoro všechno, co o ní zatím vím.

JO vlastně, abych nezapomněla, Zuzanka je Suzuki Grand Vitara:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *