Šatna dostavěna, začínám bydlet

Co na tom, že koupelna ještě nemá dveře, tu a tam je potřeba ještě vymalovat a všechny stropy jsou popraskané nebo promáčené vodou.

Prostě už bydlím:o), všechny knihy mají své místo ( ačkoliv jsem po tom přenášení skříněk musela vyslechnout i to " že některé používám jen na stěhování skříní" – 2 skříňky z 10ti to  byly:o)), taky všechny čarodejnické potřeby a hlavně, dostavěná je i šatna (" no abys to neuměla dostavět, když ses dívala jak se to dělá", to miluju tyhle hlášky:o)) a tak jsem před chvílí dovybalila konečně svoje šatstvo a zítra si tím pádem můžu vzít na sebe něco čistého a hlavně něco co už jsem dávno zapomněla, že mám:o)))..

Prostě od zítřka zase bydlím, i pračka už bydlí na svém místě, prázdné krabice se vystěhujou za dveře a já už při příchodech domů nebudu myslet na hromady všeho co se musí vyklidit a někam přemístit a budu se už jen kochat:o). Ztráty jsou minimálni, přišla jsem vlastně jen o jedny brýle.

Děkuju všem kdo mi v této nelehké krátké etapě ( někteří přátelé už nabyli dojmu, že jejich děti narozené v letošním roce uvidím až v tanečních),mého života byli nápomocni fyzicky a psychicky, zejména pak těm, kteří to záhy neměli potřebu okecat:o).

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *