ANKA

* 21.5.1961 – + 26.8. 2006

Tohohle chlapa jsem poznala v srpnu či v září 2003 a náš začátek nebyl nejlepší a trvalo nám nejmíň rok, než jsme se pochopili a přišli si na chuť.

Vždycky na něj budu myslet jako na vichřici, uragán, kamaráda pro každou legraci která se dala udělat. Netuším kdy vlastně spal, myslím, že ani v zimě, nemohl na to mít prostě čas. Jestli se dá o někom říct, že "jede na plný plyn", tak Tonda takhle jel.

Naposledy jsme se viděli na koulích v únoru a pak už jsem nikdy neměla čas:-( dovolená, něco, něco.

Čas jsem si neudělala ani na jeho letošní narozeniny. Nedostala jsem žádnou pozvánku a pár dní před mi napsal " Kdy dorazíš?", já se podivila a on řekl " Tebe zvát snad nemusím, Ty jsi moje rodina, ":-). Vlastně udělala, ale byly v sobotu a v pátek 19. se nám narodila Ája a já vyfasovala na hlídání Gremliny a tak jsem mu jen zavolala, bohužel jen zavolala.

Na ICQ jsme strávili celý sobotní den o volbách a pak i celou neděli, to jsme spolu sestavovali Vládu:o)

ANKA včera zemřel a jediné co moje pocity z té hrůzy zmírňuje je to, že umřel mezi lidma,které měl rád, mezi lidma, které mám ráda i  já. Umřel tak jak žil.

Poslední živá věta, kterou mi řekl v únoru  na odchodu z bowlingu byla " Měj semnou ještě prosím trpělivost, potřebuju si to všechno ještě užít."

" Mám Tě moc ráda Grande Tonny a nikdy na Tebe nezapomenu!"

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *