Jak jsem zase jednou byla hodná

teda blbá!

Tak mě události posledních pár měsíců znovu přesvědčují o tom, že když si občas říkám " Kašli na všechny, dělej si věci tak, aby byly příjemné pro Tebe, nechovej se k lidem slušně, stejně Tě každý vykouří kdy se mu to bude hodit!" , že mám jako vždycky pravdu!

Teplá voda nepoteče a kotelna hotová k 1. září nebude, protože jsem byla zase jednou hodná a staviteli jsem ve smluvě protáhla termín dokončení z 15.8. na 31.8. Proč? No aby nebyl ve stresu. Dokončeno nebylo ani 15. a nebude ani 31., takže ve stresu jsem já, protože mi denně volá nejméně 5 lidí, že TAKHLE TO UŽ DÁL NEJDE, a mají pravdu.

Zato ta studená……………… To jsem prostě taky byla zas jednou hodná a tak, když jsme před 3mi měsíci začali budovat tu novou koupelnu v novém bytě s fungl novýma stoupačkama, šli jsme se zeptat nahoru, kde se odehrává ta stavba století " Chcete tu vodu vytáhnout sem nahoru? Bude se Vám to hodit? "

"Ano ano, určitě, děkuji!" říkal majitel patra a tak náš instalatér nakoupil víc trubek a víc zaslepení, proboural se stropem nahoru a stoupačky instaloval až do patra nad námi. Tuhle práci jsme mu samozřejmě taky zaplatili.

Dnes ráno přišel jiný instalatér patřící k firmě stavící nahoře a ty nové vodovovní stoupačky bez jakéhokoliv opatření,tedy například zastavení vody, uřezal. Pak na to zřejmě chvíli koukali a pak šli shánět po domě někoho ( v 9 ráno), kdo by zastavil vodu.

Trvalo to hodinu co voda z těch uřezaných trubek tekla přes nahoře vydlabané podlahy ( takže jen dřevěné desky) dolů do mé nové koupelny, do koupelny pod ní a do koupelny pod ní. Několik set littrů vody protékající novými, před týdnem vymalovanými sádrokartony na stropech,voda pomalu v čůrcích tekoucí po všech zdech.

Zatím to znám jen z telefonického vyprávění, takže praští to semnou až večer, až to uvidím na vlastní oči.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *