Test morálky

Budete podrobeni krátkému testu. Skládá se jen z jedné otázky, ale otázka je velmi, velmi důležitá.

Neodpovídejte zbrkle a bez uvážení! Promyslete si to! Odpovídejte upřímně a dozvíte se něco o své morálce. Představte si dole popsanou situaci a udělejte rozhodnutí. Nezapomeňte, odpověď by měla byt spontánní a upřímná:

Nacházíte se přímo v centru katastrofické povodně vyvolané orkánem… Neuvěřitelné masy vody… Jste fotoreportérem v samém centru této hrůzostrašné katastrofy. Pokoušíte se zachytit co nejvíc této hrůzy… Situace je téměř beznadějná. Kolem mizí domy, lide zoufale bojují s živlem… Síla přírody v celé její ukrutnosti… bere vše, co jí stojí v cestě.

Náhle vidíte muže řídícího terénní auto… bezradně se ho snaží dostat pod kontrolu, vypadá nějak povědomě… A poznáváte ho: je to premiér Vaší země!!! Ale vidíte, že ho rozběsněná povodeň každou chvíli pohltí – navždy…

Máte dvě možnosti – zachránit ho nebo udělat fotku svého života! Zachránit mu život nebo udělat fotku, za kterou určitě dostanete Pulitzera! Fotka, která představuje smrt jednoho z nejvýznamnějších lidí ve Vaší zemi…

A teď otázka:

Matný nebo lesklý papír?

Příspěvek byl publikován v rubrice hehe:-)) a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *