“Víme”, že dobrá reklama není všechno O2!

aneb z přemíry kyslíku můžete i zblbnout!

Ne, že bych byla reklamní typ" a nebo, možná i jo, ale musí se ta reklama týkat například žrádla, to většinou neodolám a musím to zkusit:o) No , ale kyslík………

Tak začalo to vyfuckováním jednoho Oskara a potřebou nějakého pěkného čísla, které si budu schopna i zapamatovat. Pěkné číslo mám, zatím si ho nepamatuju:o)

Pak jsem se několikrát zaposlouchala do té kyslíkové reklamy a zrekapitulovala si jaké kde vlastně používám služby a za kolik. Vyšlo mi, že z dvou internetů je jeden od eurotelu a jeden od telecomu, pak , že mám 2 pevné telefonní linky od telecomu, pak jednou TV služby od UPC, no a pak jsem to všechno sečetla a když jsem to porovnala s kyslíkovou nabídkou, nabyla jsem dojmu, že DOST přeplácím, zbytečně, a tak jsem v úterý ráno požádala svého muže, aby se na TO podíval a pokud se mu bude zdát, že mám pravdu, tak aby to všechno nějak zkorigoval případně přeobjednal Podíval, zazdálo se, že pravdu mám, přeobjednal.

A já se sbalila a vyrazila do Prahy, pracovat, myslela jsem, že pracovat, i když, možná mě mělo varovat, že na kurýra co mi má přívézt smlouvu k mobilnímu telefonnímu číslu, čekám už od minulé středy, zatímco mě kyslík zásobuje nesmyslnýma smskama ( úplně stejnýma pro které jsem kdysi zrušila operátora eurotel), že mám nízký kredit a že s tím mám něco dělat. Nejhorší je ta bezmoc, já vím, že mám nízký kredit a dělat se snažím, ale, nemám komu to říct!

Doma všechno vypadalo normálně, běžně promáčené a propadané stropy, nic zvláštního, akorát, akorát teplá voda opravdu tekla a tak jsem si zapálila v koupelně svíčky, napustila jsem si vanu a udělala si vanovou premiéru ( tato vana rozhodně není pro dva).

No a po vaně, hurá do práce! Sem si myslela, kyslík rozhodl jinak a ještě pod pláštíkem telecomu přerušil dodávku elektronických dat, tam i zpět. Hodinka, dvě, pak následovala klasika 800123456. Hodinka, dvě, sluchátko leželo na stole, já koukala na televizi, dorovnala jsem koberce, nasypala do bedny zbylé časopisy na vyhození, občas jsem  poslechla ve sluchátku kyslík a že nemám zavěšovat. No po těch 2 hodinách jsem nakonec neposlechla a zavěsila.

Ráno mě probudil stavební výtah před 8mou, vstala jsem, jdu mrknout na comp, stále nic, no a tak znovu 800123456.

Tentokrát už to netrvalo tak dlouho, ale ty 1,3,4,4 jsem si mohla vyťukat 6x a hovořila jsem s 6ti operátory, se 4mi z nich vlastně jen proto, abych si ulevila, protože už od toho druhého jsem se dozvěděla, že ty internetové služby prostě vypnuli, přece!

 Ale proboha PROČ?" , no proto, aby mohli prověřit stav telefonní linky pro nové zapojení!

 Jak dlouho tohle prověřování může trvat???", no možná týden……….

 Nechápu, ale rozumím tomu dobře, že jste mi odpojili bez upozornění službu, abyste ji někdy, nahradili jinou službou?", ano rozumím tomu správně.

Vypla jsem comp a vyslechla závěrečnou kyslíkovou větu  …..děkujeme za Vaše zavolání a přeji Vám pěkný den."

No to si deláte prdel!" to sem fakt řekla.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *