“Kouření může zabíjet”

Čtu na krabičce cigaret, kterou otvírám v autě úplně mechanicky." Já vím Ivánko, přestalas kouřit už před pár lety, protože to není zdravé."Dozveděla jsem se to v autě a tak moje první cesta doma vedla ke compu a k iDnes. Je tady i fotka. Jedna z mých tří kamarádek na život a na smrt, Ivánka, je mrtvá.

Taková mrňavá holka to byla, vždycky jsem se smála, že měří jen 149 a ona se do krve přela, že je to 150. Nebo boty na ples  Já je měla první!" křičela jsem  Ale ty moje jsou mnohem menší:o))))" smála se ona.

Kdysi když skončila školu a nadirigovali ji k soudu do cizího města kde nikoho neměla, přivedla jí k nám domů máma a pak, mému tátovi vždycky říkala tatínku".

Prožily jsme spolu obrovský kus života, společné vánoce, když jsme ani jedna neměla nikoho s kým být.V Liberci jsme byly společně na operaci žlučníku.Byla jsem jí za svědka na svatbě a ona mně. Byla jsem první, kdo viděl po narození její dceru, protože Ivánka ještě po operaci spala.Učila jsem jí jak kojit a nebrečet u toho vzteky, že to nejde. " Ale jméno Judita jsem si vybrala pro holku já!!" mumlám," No ale holku mám já!:o)))" opáčí Ivánka.

Jedna z lidí u kterých vždycky víte, že smíte přijít kdykoliv, s čímkoliv a na jakkoliv dlouho. Nikdy za celý život jsem se s nikým tolik nenasmála jako s ní.

Ivánka, které bylo vždycky všude plno. Dnes ji zastřelil v Ostravě nějaký debil kvůli posudku na akcie za 104 tisíce korun. Nic osobního.

 

Omlouvám se všem za smazání komentářů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *