Něco se mi tím snad naznačuje?

Dárky dostávám docela ráda a taky docela ráda spím, moc ráda spím, i když, v poslední době už to taky není vono, kolikrát mi už stačí i 10 hodin.Dárky mám ráda:o) i když, třeba sady od Filipa jsou zvláštní, jak už jsem kdysi psala. Třeba ty kávovary, ty trvaly snad 2 roky, nejmíň 3x ročně:o)).

Když se vrátili před 2.týdny se Zlatem z Portugalska, přivezl mi samozřejmě dárek. Budík, což mě trochu překvapilo, protože se nebudím už 4 roky a pokud jo, stačí mi na to tichounké vrnění mobilu jaké umí jen Nokia 6310i, prostě zvuk, jako když zabzučí komár.

No tak jo teda, budík, dostal baterii a byl mi nastražen na vozíček s nesmysly k posteli. V noci jsem zjistila, že vydává zvuky,sice tiché, ale monotónní, ne přímo takové ty, co mi narušují srdeční rytmus, ale prostě ZVUKY. Bydlí teď na poličce nad postelí pes, zvuky vydává pořád, ale z větší dálky.

Včera odpoledne jsem potkala Filipa na chodbě, nesl mi budík, malý, černý, digitální budík, který netiká a vypadá celkem neškodně a je na něm nastavený normální slušný středoevropský čas.

Vypadal neškodně, dokud mne nevzbudil dnes ráno dle svého mínění v 6.24, dle mého mínění v 5.24….

Budíky, sakra Filipe, co se mi tím naznačuje jako?:o)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *