Se omlouvám paní Dolešová!

Baba M. se mi snaží vnutit nějakou činnost už druhý měsíc. Jednou jsem se s ní dokonce sešla a asi hodinu dělala  hmmm, hmmm", protože tomu co mi povídala, jsem rozuměla opravdu jen rámcově a vlastně mi to ani nevadilo.

Pak vždycky zavolala jindy než měla, někdy i když vyloženě neměla, chtěla mě včera, ale to jsem ji nechtěla já, včera jsem si nechtěla tříštit zážitky ani pozváním do Řecké restaurace, prostě NE a tak jsme se dohodly, že zavolám dnes kolem 10té a pojedu za ní do Průhonic, protože  auto je v servisu a přistaví ho až ve 14", no nevím jak to je, mně auta nikdo nepřistavuje:o)

Včerejšek mi tedy zůstal pro vstřebávání dojmů a vůni a když dorazila z práce Kára, která umí moje dojmy nerušit, sebraly jsme se a jely do kafefůru nakupovat dárky pro Gremliny k dnešním a zítřejším narozeninám.

 Tam vevnitř v té sámošce mají i jídlo……..co?" zkusila jse u pokladen Teska zvenku  No já jsem zjistila, že ten salám a sýr mají i u nás ve Večerce" odvětila Kára a tak jsme tu sámošku minuly.

Nakoupily jsme ata" , knížky a  kýbl plný nářadí a šly povečeřet čínsky a vypít kávu capucínsky a popovídat si MoKárovsky a tak jsme to všechno projely", nejen ten včerejší den, ale i docela zpětně. Například,kdy vlastně začalo letos to léto, nebo, že předvčerem to byl rok, co jsem viděla naposled Deeho.

No vidíš, jak si šikovná!" směje se Kára

 No chovala jsem se k němu pěkně debilně!" mračím se,

Taky to byl pěknej debil:o))" směje se Kára.

No jo, debil to byl a letí to, Gremlinům byl taky před rokem jen jeden rok:o).

Dnes jsem vstala bohužel velmi brzy a v 9.30 volím babě M., že tak za hodinu přijedu do těch Průhonic. A hle, baba u holiče, měly jsme schůzku, ale ona si zašla s hlavou, no budiž i s hlavou se někdy musí, tak tedy ve 12, tak jsem to vzala přes OBI pro spárovačku a barevné dlaždice na podlahu a když bylo 12, volám babě M a první co slyším, fén…….  Ježiš, no paní Dolešová, já ještě nejsem hotová….." slyším po fénu i babu M. ( zato já už jo, myslím si) Navíc mi měli v 10 přistavit auto a pořád ho nemám…….."

No myslím, že hotovo, jednak nesnáším, když někdo soustavně otravuje mě a ještě si není schopen zapamatovat jak se jmenuju, pak nesnáším, když lidi nechodí na schůzky včas, nebo jdou místo na ně k holiči a když ještě k tomu lžou.

Babu M. škrtám, na první schůzce říkala, že je matematik, divné, že si to neumí spočítat:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Tož su magor nebo nesu? a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *