Pátek 13.

Přesto, že jsem pověrčivá až až, pátky, třináctky, sedmičky a podobné věci mi neříkají nic.Vlastně 13ky jo, obzvláště pokud je říjen, 13. má narozeniny Matěj, předtím 12. Adam a když mají narozeniny Gremlini, znamená do dort a když jsou to 2. narozeniny, znamená to můj 2. dort, protože ještě víc než nevařící jsem nepečící:o).

No a tak jsem musela včera na velký dortový nákup, abych měla z čeho to vyrobit  a když jsem se vrátila, zjistila jsem, že těch ořechů napadalo za poslední týden mnohem víc než za 2 týdny předchozí a tak jsme si s blondýnama sedly pod strom a já sbírala kuličky do doše od prádla a chvílema kočkovi, který si s nima hrál, zatímco blondýny louskaly rovnou na místě. A pak jsme pekly ten dort a pak už byl večer a chmury všude, kam jsem dohlédla.

13. komnata Heleny Štáchové

jedna jakoby pobodaná nožem,

druhý s žiletkou v ruce,

cyklisti na cestách a všude kolem nich plno aut,

kamkoliv jsem přepla TV, všude nějaká krev.

Spát se mi nechtělo, psát taky ne, začala jsem prohlížet MP3 hudbu a našla jsem úžasnosti o kterých jsem neměla tušimice, že tu jsou, Mullera- Už asi nie si- senzační trubka:o), Buty a Nad stádem koní- tu chci zahrát na závěr:o)) / ale to je jiné téma:o)/ a pak hlavně Vaša Patejdla, písničky s příběhy:o).

Snad se nic zlého nestalo v pátek 13., ale teď je sobota 14. za chvíli přijede Kára a pomůže mi dodělat ty dorty, mají přece narozeniny a ještě jsou ve věku, kdy je všechno opředeno  krásnými kouzly:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *