Tak žeprý nejsem normální:o)

Svět je plný příjemných i nepříjemných překvapení, ale to ze mne asi bytost nenormální nedělá.  

Nemám ráda, když ze mě lidi dělají idiota, tedy většího idiota než jsem:o)) a to jak v osobním životě, tak v životě profesním, taky pak v tom obchodním.

A tak mám mezi jinými pana Hrušku:o). Pana Hrušku jsem získala od své velmi praktické lékařky, která mimochodem taky moc normální není, protože ordinuje asi tak 16 hodin denně a pokud ne zrovna v ordinaci, tak u někoho doma, vlastnímu manželovi pak z nedostatku času naordinuje na infarkt Brufen:o)). No prostě chtěla jsem kotelnu na plyn, skoro všichni (krom bs:o)) ze mě debila udělat zkoušeli, teda myslím, že když někdo nadsadí cenu o 400-600 tisíc, musí si myslet, že jsem totální a ne jen částečný debil, a tak mi moje lékařka dohodila pana Hrušku.

Pan Hruška, mám pocit, je jeden z posledních slušných lidí na světě a nejen, že se vešel do mnou vytesané ceny částkou ještě o 10 tisíc nižší, ale termín přešvihl jen o týden a za to, že ho přešvihl přidal práce za které Ti ostatní požadovali mezi 50-70 tisíci. Pan Hruška samozřejmě ví, že jsem laik, jistě poznal i to, že jsem úplný laik a přesto jsem nepostřehla moment v kterém by se to snažil zneužít. Dnes mi pan Hruška přinesl regulační hlavice ke všem novým radiátorům v novém bytě, nevím proč, ale byly bez těch hlavic.Netuším kolik taková věc stojí, ale bylo jich 5 a myslela jsem, že je jako zaplatím, nebo něco podobného., ale pan Hruška pravil, že je platit nebudu, protože je mým dlužníkem, což mě trochu překvapilo, protože mu ještě dlužím 135 tisíc, které se na začátku naší spolupráce uvolil účtovat až poté, co dá Magistrát možná dotaci, abych si je nemusela půjčovat, takže je mám prostě půjčené od pana Hrušky:o). Pár minut jsme se tedy dohadovali kdo komu vlastně co dluží a on mi pak povídá

"Víte paní K. já mám s Váma jeden velký problém…" povytáhla jsem obočí a čekala, který problém vytáhne:-)) " …. Vy totiž nejste normální…" obočí jsem spustila a vykulila oko "….každý normální člověk mi vždycky vynadá a naúčtuje mi penále a Vy ani nenadáváte, ani po mně nic nechcete a to není normální!" asi jsem měla údivem otevřenou i pusum, protože jsem zaslechla, jak to klaplo:o))

"Kolik Vám dám za ty hlavice?" :o))

"Nic a můžete si nechat i ty krásné papírové krabičky od nich!" (jako krabičky od žárovek)

"Víte co pane Hruško?"

"Ano, co?"

"Tak děte do prdele:o))))"

"Tak já Vám nechám dvě ty krabičky a dvě si nechám, jsou fakt krásné a du a zas příjdu:o)"

A tak šel a zas příjde:o)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *