Docela dobrý víkend:o)

A na zprávy jsem se dnes po dlouhé době dívala s potěšením,všechny TV nám ukázaly ten zkyslý ksicht:o))

Pan expremiér dokonce garantuje podporu všem stranám proti ODS, nevím sice,jak to chce udělat a jak se taková věc dá zagarantovat, ale on to určitě zvládne:o))).

Volby dopadly myslím nad očekávání dobře a to nejen v Praze, náš Černěveský nezávislý starosta byl sice opět zvolen, ale vzhledem k počtu hlasů už asi starostou nebude protože s převahou vyhrála nezávislá manželka místního veterináře.

Pavel Bém vyhrál pražské volby s takovou převahou, že asi nikdo nepochybuje o tom, že by byl nadále Primátorem a chudák Petra se asi bude muset zase začít věnovat své původní profesi, protože její pozice teď nevypadá ani na radní natož na nějakou náměstkyni. No a ty Senátní příští týden, ty už snad taky nedopadnou nijak tragicky:o). Takové volení miluju a pokud bych ten otrávený Paroubkův obličej mohla vidět každou neděli, klidně se téhle činnosti budu věnovat každý víkend!

V žádné obci kol vůkol ve volbách nezvítězili ani oranžoví, ani červení soudruzi a to je na vesnice Severních Čech hodně dobrá práce, taky dýně se letos povedly:o) a taky zelená rajčata:o(, moje každoroční noční můra:o), nemusíš to zavařovat", říká každý rok a pak den co den říká  hm, tak to asi budeme muset vyhodit, to je ale škoda…….", letos ho převezu a udělám z nich marmeládu a jednu sklenici pak zanesu do Lidového domu, tam budou něco sladkého hodně potřebovat:o)

P.S. Zvláštní gratulace patří občanům Havířova:o)) Marcony nevím jaks to udělal, ale DOBRÁ PRÁCE:o))))

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *