No, zase celá já co všechno nechává na poslední chvíli:o)

ale tentokrát v tom nejedu sama!  

 

Pravda, prvotní chyba je na mé straně, prostě jsem si po výměně compu a nové instalaci nepřekontrolovala co jsem měla, no prostě, vyrobila jsem si dnes další rozkošný večer:o).

Klient mi odevzdal doklady pro DPH až v sobotu kolem poledne a já tady po nich jen drapla a jela ke všem čertům:o), pak jsem si je o víkendu a včera hezky srovnala a dnes, necelých 24 hodin před povinnou odevzdávkou, jsem s nimi zase přifrčela zpět, abych je nacpala do chřtánu účetnímu programu, který všechna data pěkně spapá a rozškatulkuje je do všech možných daňových povinností, které existují, případně, které zrovna potřebuju. Bylo zhruba 18.30.

V 19 jsme mi s Károu začaly natírat hlavu abychom v 21.30 zjistily, že ze mne omylem opět udělala blondýnu:o) a v 21.45 jsme konečně sedly k soustruhu, normální postup, ona diktuje, já účtuju, ovšem ouha místo programu běžného rozměru se objevil čteverček o velikosti 5×15 cm v kterém nebylo nic vidět. To Kára vyřešila, DOS to roztáhl do normální velikosti, 22.00.

Ve 22.03 program zkolaboval ještě před dokončením první účetní operace a pak znova a znova, prý, že mu chybí nějaké fajlsy nebo co. No, ne že bych ten termín už neslyšela, ale prostě ani jedna z nás nevěděla, jak mu je přidat a tak jsme se chvíli hodně smály:o)))). 22.30 vyrobila Kára "how now " v excelu a tak jsme účtovaly jen doklady s přidanou hodnotou s tím, že se někdy, až ten program bude fungovat, do těch částek prostě musíme trefit

No a vzhledem k tomu, že jsem touto zkrácenou verzí ušetřila zhruba 5 hodin času, můžu jít prostě spát:o))  

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *