Paroubek už má jen 99!

Poslanec Michal Pohanka vystoupil z ČSSD a jejího klubu! zdroj novinky.cz

Poslanec za ČSSD Michal Pohanka, někdejší ředitel Fakultní nemocnice Brno a později náměstek ministra zdravotnictví Davida Ratha, který se po letošních sněmovních volbách stal poslancem, oznámil ve středu ráno, že vystupuje z poslaneckého klubu své strany a z ČSSD. Svůj poslanecký mandát si však ponechává.

PRAHA – Příčiny vysvětlil ve svém Prohlášení k situaci v ČSSD, které zaslal redakci Práva. "Před několika dny mne vyzval předseda poslaneckého klubu ČSSD Michal Hašek, abych se vzdal poslaneckého mandátu a vystoupil z ČSSD. Jako důvod uvedl informace uvedené v reportáži TV NOVA. Tato skutečnost na mne hluboce zapůsobila. Zjistil jsem, že ČSSD začíná být stranou, ve které se nediskutuje, ale poroučí," uvedl Pohanka a připomněl, že ve straně pracoval 16 let, začínal již v dobách, kdy patřila k nevýznamným stranám.

Celé si můžete přečíst na http://www.novinky.cz/domaci/poslanec-michal-pohanka-vystoupil-z-cssd-a-jejiho-klubu_99307_hi9q0.html

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *