S okamžitou platností zakazuji!!

a ono to funkšnuje:o))Zase jsem dnes křičela, no fakt:o(
Minulý týden koukám, zase neodtéká dřez. Včera přijedu domů a Kára mi hlásí "neodtéká dřez!". Spustila jsem myčku, odtékala do dřezu. Dnes jsem se napila ze sklenice umyté v myčce, dřez evidentně odtékal do myčky, sakra, nejsou to ani dva měsíce, co opravovali odtok i myčku, celé to stálo skoro 1500,- a pak mě napadlo, že mi ten odtok ucpali shora a tak jsem tak jak jsem byla, v pyžamu, vlítla nahoru mezi ty dělníky, nakonec oni už mě jako rozcuchanou fúrii znají, no a samozřejmě, nahoře uřezená odpadová trubka, nepřikrytá, neucpaná, jen asi zacpaná cihlama a sutí.
" No to je otázka, jestli jsme to udělali my!" pravil ten blb stavbyvedoucí, tentýž, co se přesladce usmívá vždycky když nadávám, tentýž, který mi před 2ma týdny na otázku " Vy byste si ty prostory tady pronajal v tom bordelu?" odpověděl " Já ale nemám zájem si je pronajímat:o)"
Dnes se usmíval stejně a ramínkem se mi opíral o futra, což jsem napřed přehlídla, protože jsem si představila to prošťourávání roury elektrickým pérem a kameru a za každý metr cca 450,- a těch metrů do stoky nejmíň 25, ale hned jak mě ty mrákoty přešly, viděla jsem především ten úsměv a pak to ramínko na těch futrech a už to jelo!
" S okamžitou platností Vám všem zakazuju používat domovní výtah, kterým tu jezdíte 300x za den a jestli Vás nebo tu Vaši partičku ještě jednou v tom výtahu uvidím, postavím si dolů ochranku a budete chodit nahoru po lešení místo po schodech! a odlepte se od těch futer, nebo Vás od nich odlepím já!"
Odlepil se a přestal se usmívat. Pak se přestal usmívat ještě víc, protože v téže chvíli přiběhl z patra pode mnou soused, kterému vyteklo asi 150 litrů splašků zdí a stropem do nově zrekonstruované luxusní ložnice.
Pak přijelo péro a prošťouchávalo asi 3 hodiny. Pak jsem si prohlídla celý jeden domovní odpad až do stoky přes kameru:o), hrůza:o)), ale zadarmo:o))).
A po celý zbytek dne se na stavbu v 5. patře chodilo pěšky:o), teda spíš nechodilo, vyjet po jednom výtahem každých 5 minut nahoru a dolů je zatraceně snadné, ale brát to po schodech stačí jednou za 2 hodinky.
V 6 přišel blb bez úsměvu znovu, prý "se domluvit".
"AHAA, domluvit, třeba o tom, že budete všichni zavírat dveře do domu? nebo o tom, že skončilo 4 měsíční období, kdy po Vás já nebo snacha uklízíme každý den 4. poschodí,. včetně vajglů, které Vaší chlapci hází na zem? nebo, že ty dveře výtahu budou všichni zavírat jako by byly jejich a ne moje?a nebo že nebudete bourat o sobotách a nedělích od 7mi ráno? nebo že nebudete řezat stoupačky, když není zastavená voda? že budete zakrývat odřezané odpady, když se nad nima rozebírá střecha? NEBO? DOBROU!"

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *