02 už nemá kyslík

nebo ho možná ve Vršovicích ani nikdy neměl! 

Fungoval 2 dny vysokorychlostní internet společně s O2 TV přes společný modem, no,  možná přeháním a bylo to 2.5 dne, ale po téhle době to evidentně skončilo.

Kolem 1 vnoci se sekla obrazovka, teda mluvilo to normálně, ale obraz stál bez hnutí, vypla jsem to a šla spát, to ještě net fungoval.

Když jsem doma, soustruh nevypínám ani vnoci, prostě si tam šumí, chodí pošta a když třeba nemůžu spát, jdu k němu a soustružím, třeba ve 4 ráno.

Dnes vnoci se mi spalo hodně špatně, moc myšlenek na práci, na stropy, dýni, lešení a fasádu, ale všechny se stejně sbíhaly jen do jednoho bodu a myšlenky, která prostě neuspí:o). Vstala jsem, bylo po 3tí, klikla jsem, nefunkční Skype, žlutá kytka ICQ, žádná došlá pošta, ale Milka ve špajzu byla a pak jsem si šla zase lehnout.

Znovu jsem se probudila v 8.10 a s myšlenkou ještě chvilku" ( v 9. jsem měla být u Labe) jsem znovu usnula. Vstala jsem v 9, klikla, nefunkční Skype, žlutá kytka ICQ, žádná došlá pošta. V TV jen šumění, v telefonu žádné potvrzení doručení zprávy. Možná jsem mrtvá" napadlo mě.

Nene, nikam jsem nevolala, žádné poruchy, ani technické potfory, prostě jsem to všechno vypla a šla.

Před chvílí mi volal od Vltavy Adam a bylo to asi něco v tomto duchu:

Tak si představ mámo ( no jo, říká mi pořád mámo), dopoledne mi přišli nainstalovat O2 TV ( net už mu jede 14 dní), vyměnili modem, hrabali se v tom asi 2 hodiny, pak jeden vodjel a přivez původní modem co tu byl, zapojili mi ten starý původní internet expres a, že jedou něco prověřit. Před chvílí mi ten jeden volal, že teda bohužel, že zkrátka a dobře ve Vršovicích službu I O2 a O2 TV nejsou schopní zapojit, že to prostě nejde, tak Ti to volám teda, abys jako věděla, že ti ten net už prostě nepude nikdy! Ale když budeš hodná, připojím Tě na ten svůj vzduchem :o)))".

Nevím co přesně myslí tím "být hodná", možná budu raději Modona ofline:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Tož su magor nebo nesu? a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *