Autosalon 5

No jo no, už zase:o)) X3 

Zuzanku, tedy Grand Vitaru jsem si užívala zhruba od poloviny června. Docela príma kára to je, ale má podle mého skromného názoru drobné mušky:o).

Jedna z nich spočívá třeba v tom, že ten náhon na všechny 4 se nedá vypnout a tím pádem si Zuzanka občas dost hrábla, ne teda, že by trhala dlažební kostky,ale ječela jak blázen. Na to jak je velká má hodně malý kufr, popelník je na nesmyslném místě, takže popel je všude jen ne v tom popelníku. No a pak ještě pár drobností, jakože třeba kvůliva tomu náhonu dost papá a ten 2000 motor je pro váhu tohohle auta nedostačující, no fakt, přece jen už jsem jezdila ve 3 podobně velkých krávách a tak vím co povídám:o). No a tak jsem Zuzanku dočasně svěřila do laskavých rukou Filipových a definitivně jsem přesedla do Kurta, kterého jsem testovala od března do půlky června.

Zatím mu tedy říkám Kurt, ale není to definitivní:o), třeba tomík mu říká Adolfe", ale to se mi nelíbí a tak se možná bude jmenovat Walda protože jako  Báječný Modonin Walda.

Kurt-Walda je teda chlapeček a je to prima auto a taky mě baví, jak chlapi ( většinou chlapi) zkoumavě pozorují, jestli s tím zaparkuju, nebo naopak odněkud vyjedu.

No a tak si takhle jedu v úterý večer domů a ve vedlejším pruhu nádherná obluda, Nissan Murano, hmmmmm:o)))))), tak nevím, můžou být úchylky nakažlivé? Pokud jo, tak jsem to od Filipa chytla:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *