Šedá je špatně!

a já se o ten zážitek musím podělit:-))))

Dnes poměrně pozdě večer mi přišel email od 4% spoluvlastníka fasády, tohoto znění:

Dobrý den paní K.
dovoluji si vyslovit nesouhlas s barvou fasády. Nevím, kdo o ní rozhodoval ale pokud se podíváte na tržní hledisko, šedivá fasáda snižuje hodnotu nemovitosti až o 10% (vzhledem k tomu, že podnikám také v realitách je toto stanovisko zasvěcené). Toto hledisko se týká pronájmu i prodejte nemovitosti. Jde i o to, že zbytek čelní strany z ulice Donská je v béžové barvě… Uvažuji, že do budoucna budu byt pronajímat tudíž je lepší vše vyřešit dříve než je vše rozhodnuto…   Hezký den podpis

Přečetla jsem si to neprve jen jednou a odpověděla velmi slušně, něco v tom smyslu, že barva byla už před lety určena Památkáři s čímž se dá těžko hnout, kromě toho o té šedé snižující hodnotu rozhodli 96% spoluvlastníci:o) a dobrou noc:o)

Pak jsme si přečetla mejl znovu a znovu a dostala jsem několik záchvatů smíchu:o)), neb  ten muž si zakoupil od jiného muže byt, který je v přízemí, situovaný okny nad popelnicemi u kterých to už pár měsíců (díky záboru, lešení a stavbě) vypadá jako na černé skládce v Maroku. Vedle té skládky se nachází okno  kotelny do kterého se až do minulého měsíce sypaly každých 14 dní metráky koksu a podle toho taky vypadá fasáda pod okny jeho bytu. Vedle v bytě bydlí velmi stará žena, která peče a vaří denně cosi, co je cítit jako veverky a v neposlední řadě na 70% domu není v současné době fasáda žádná, nez za dob zlatého bolševika jaksi opadala.

No považte to znehodnocení:o))) v prostorách pod jeho okny nyní tiše syčí plyn a přicházeje k domu již v následujících dnech neuvidí žlutou, šedivou, modrou a cihly, ale jen tu nudnou šeď. Zkrátka a dobře, totálně jsem zasvěcenci znehodnotila jím provedenou investici do koupě bytu:o)))))))))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *