Není 150 jako 150

aneb, kolik to vlastně je do Zaječí Lhoty?

Ukazatele tvrdí, že Zaječí Lhota je 150 kilometrů daleko, ale já mám o tom vážné pochybnosti podložené pevnými základy!

Poznám, když mi lžou! Tak třeba Olomouc je z Furt-Musím 100 km, říkají to ukazatele a je to fakt! Pozná se to podle tachometru, spotřeby benzínu nebo nafty a hlavně času dojezdu v provnání s rychlostí jízdy. vypravíte-li se do Olomouce a vyvinete průměrnou rychlost 130 km/h, dáte si cestou jedno kafe u pumpy a zastavíte 8x na semaforu, jste v Olomouci zhruba za 3/4 hodiny.

Když se vypravíte do Zaječí Lhoty, ukazatele ukazují 150, ale…… po 50ti km Vám ukazatel ukáže, že do Zaječí Lhoty musíte přes Beruškov, tak jedete do Beruškova 8km a tam uvidíte skutečně ukazatel na Zaječí Lhotu – 100 km doprava. Zahnete doprava a dojedete do Vrtopsů- 13km a tam je ukazatel na Zaječí Lhotu – 92km doleva a tak to jde pořád dál.

Když po několika hodinách projedete místa jako Krtinec, Mušinec a Kocourkov, přičemž jste takto ujeli 180 kilometrů, na předpředpředpodlesním ukazatelem před cílem, dojedete k předposlednímu ukazateli a na tom se píše, že do Zaječí Lhoty je to už jen 36.

Kdepak, já poznám kolik je 150 kilometrů!

 Nakonec taky umím tak dobře parkovat, protože poznám, že tohle |————-| není 20cm:o)) 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *