Samá koalice

žádná opozice. 

A už za pouhých  9 dní nám řeknou, jestli se na tom shodli. Úžasný posun.

Všechny 4 strany se taky dohodly velmi rychle na prvním nesmyslu, na němž se jich mohlo dohodnout všech 5,  školné nebude! Vzhledem k tomu, že do 11. prosince, kdy má vedení všech stran posoudit výsledky dohod, zbývá ještě celých 9 dní, je dost času i na ustoupení od ostatních bodů volebního programu ODS.

Nadále prý není jasné, které strany koalice budou účastny ve Vládě a které budou jen vytvářet spřízněné opice. Ani termín předčasných voleb není moc jasný, to zase záleží na tom na co všechno bude muset ODS rezignovat, pokud toho bude moc bude chtít předčasné volby brzy, ale možná na to bude sama, protože čím víc bude toho čeho se vzdá ODS, tím víc úspěchů  ve vyjednávání dosáhnou ostatní.

Mno, takže nic moc, i když jednu nespornou výhodu to všechno má, líp teď uvidíme na Paroubka a taky ho líp uslyšíme, protože ten se poposune až do té úplně horní lavice za nejvyšší stupínek s mikrofonem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *