O přiblblém telefonování

a zácpě. 

99% zásadních věcí se děje tam, kde nejsem, tedy zásadních věcí, naštěstí 99% z nich nikdo nechce řešit po mně!

Začalo to vlastně už včera nevinným dotazem Adély  Mohla bych si k Tobě skočit vyprat tak dvě pračky prádla? Neodtéká nám odpad!"

Neodtékající odpad je dost fatální věc zejména když do něj ústí dřez, pračka a myčka a máte 3 malé děti, i přesto mě jako první napadlo , budu muset nechat opravit pračku, a taky ten odpad", tedy  ne že bych si myslela, že Adéla je hňup, prostě hňup je ta pračka a že bude nutné ji opravit mě napadá při každém praní, nic jí není, jen se mi nedaří ji prostě zapnout:o).

Aha odpad, napíšu to Filipovi / Filip je v Praze/ aby se na to ráno podíval a zavolal toho chlapa co to dělal, taky aby se podívali jestli to neucpali zase ti idioti z horní stavby!"

Ráno mi otevřel oko telefon, volá Adam  Mamu, proč neteče voda?" , miluju dotazy typu proč neteče voda,proč sem teče, kdo to kde vrtá, valící se na mne z místa kde se to děje, když já jsem třeba v Americe, na Uralu nebo u Labe.

Možná neteče, protože Vám stejně nemá kam odtékat!" zaperlila jsem, zavěsila a usnula.

Po pár minutách mi druhé otevřel telefonický Filip, který samozřejmě zapomněl proč volá a tak jsem mu do toho vnutila ten odpad o kterém si ovšem nic nepřečetl a tak mě seřval rovnou, protože on nebude nic řešit / taky aby jo, když je na místě /, má si to vyřešit Adam, kterému to neodtéká a on mu dá telefonní číslo na instalatéra, bu bu bu a pak jsem zavěsila a usnula.

Mikrospánek mi přerušil telefon, na dispeji Adam, ve sluchátku 1869 vrtaček, takže nebyslo slyšet nic než to vrtání. Zavěsila jsem.

Volá Adam, vrtaček ubylo a já slyším, že Jestli nevím, proč neteče ta voda?"

Píplo ICQ, píše Adéla sedí vedle Adama, že ten instalatér nebere telefon, to jsem přesně čekala, nezná jejich telefonní číslo, tak to nebere.

Volám instalatérovi, bere telefon, říká, že nemá čas, ale že tam jede a já si jdu udělat kafe.

Ubíhá zhruba půl hodiny, volá Adam, že tu vodu zastavili ti kreténi shora a jestli to smí dělat, pípá mi další hovor, volá instalatér, že stojí za dveřma a  nikdo mu neotevírá, volám zpět Adamovi, aby otevřel dveře, že za nimi má instalatéra, druhou rukou hledám v telefonním seznamu číslo do Bohnic.

5 minut, volá Adam, že ten odpad nejde prošťouchnout…….." Byli jste se podívat nahoře???", ne nebyli  Běžte se proboha podívat nahoru!!!"

Vytáčím číslo majitele stavebního prostoru, nebere, ale vzápětí mi volá zpět, snažím se mu vysvětlit, že je patrně opět ucpaný odpad něčím ze stavby a že rozhodně odmítám přebírat další fakturu na 12 tisíc za čištění. Adam, chlap, Adam, instalatér, chlap, Adam.

Zkrátím to, ještě asi 12-15 telefonátů, péro i s optikou projelo trubkou, bylo tam kamení, voda teče a nikdo ji nesmí jen tak zastavovat kdy ho napadne, to vše u Vltavy, já stále u Labe.

Volá Filip od Moravy, popisuju mu odpad storry a správně očekávám ledové kroupy, bu bu bu, zavěšuji.

Moje pračka je nepoužitá a nebude se protentokrát muset opravovat.

Je nesmysl začínat pít až po poledni:o).

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *