Když to neotestujeme my, tak kdo?

Podléháte reklamám? Testujete, jestli to, co se Vám v nich tvrdí je pravda, nebo jen kecy? Nebo si rovnou říkáte, že jsou to kecy?Nejlepšími reklamními spotřebiteli jsou prý sanqvinici, ale nevím jestli je to pravda pookud jde konkrétně o mne, spíš bych řekla, že je to tak, že občas vidím věci, kterým prostě uvěřit chci, protože by bylo fajn, kdyby to byla pravda.

Třeba krémy, kterými se večer natřete a ráno když na sebe pak kouknete, tak se vyděsíte, že jste zaspali do školy:o).

Nebo ty prášky na praní co zdolají i v porodnici skvrny od čokolády, vajec a krve – tak konkrétně pokud jde o ně mám vyzkoušeno, že moje skvrny jsou odolnější. Persil nezdolá ani čokoládu, ani krev a ten prášek co se z něj zubí liška zas rozhodně nezlikviduje skvrny od borůvek, no a na mastnotu je nejlepší naaplikovat před praním na flek Jar.Taky z vlastní zkušenosti vím, že Vanish Vás opravdu zbaví skvrn a špíny, ale i barvy.

Ale, pak existují taky výrobky, které jsou dobré, reklama o nich vůbec nekecá a kdybychom o nich věděli, zjednodušilo by nám to život, nebo přinejmenším praní, čištění, zažívání, jízdu autem (jeho spotřebu), takže proč si neříct, že po používání přeparátů obsahujících zinek :o))), se Vám opravdu přestanou lámat nehty a vlasy, nebo, že reklamy nabízející preparáty na kloubní výživu (lidskou či zvířecí) opravdu fungují?!

Minulý týden jsem si koupila Ti-Ji náplasti co se po nich má zhubnout. Tuhle reklamu sleduju už jistě přes rok, ale neznám nikoho živého, kdoby to už zkusil a řekl mi  Jo, funguje to!", nebo  Funguje to, protože podvědomě přestaneš žrát!", nebo  Je to blbost, nefunguje to vůbec!", prostě nikoho takového neznám.

V pátek jsem se svěřila maye a ona hned  Proboha taková kravina!", ale, vyzkoušené to nemá:o). Včera jsem své náplasti dala k lepšímu na zabijačce nad vepřovým tatarákem i guláškem, no samozřejmě, všichni se mi smáli, ale, nikdo z nich to nezkusil. Třeba zafunguje minimálně placebo efekt:o).

Takže ty náplasti na hubnutí, testuju je pro Vás a pak Vám řeknu:o), za měsíc, dva a pak, až budu mít na zádech zase volná místa, vyzkouším ty proti kouření!

No a pokud kohokoliv z Vás napadne podělit se s námi o kvalitě nebo nesmyslnosti nějakého výrobku, dejte vědět!!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Testujeme jak to funguje a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *