Stínový vztah

co trvá už 14 Valentýnů:-)

Dnes jsem měla na návštěvě známou z Moravy, známe se už snad od 1. republiky, znám jejího bývalého manžela, její děti, dnes jsem poprvé viděla i jejího přítele, pravda, je divné, že poprvé, má ho totiž už od roku 1992, mimochodem MOC pěknej:o).
 
ON je slovák a jak už to tak bývá, seznámili se kdysi kdesi úplnou náhodou a tak to začalo, tedy ten vztah, který tehdy ještě nebyl stínový, prostě byl to normální mimomanželský vztah. Mimo jeho i mimo její manželství.
Nejprve se vídali jednou, dvakrát týdně (opravdu), prostě když on přijel 300 km za ní a nebo ona za ním. Když byla v roce 94 po těžkém úraze v brněnské nemocnici, jezdil za ní do nemocnice 100 kilometrů každý podvečer. Ale jinak, vídali se občas, On ženatý, ONA vdaná.
ON je stále ženatý už 23 let, má 3 děti, 21,19 a 12 let, ale za uplynulých 14 let se toho mnoho změnilo. ON si našel před několika lety práci na Moravě a od neděle do pátku žije s NÍ a jejími (už taky velkými dětmi) a každé ráno dojíždí 50 km do práce a vpodvečer 50km zpět z práce. V pátek odpoledne naloží auto velkým nákupem a jede "domů" na Slovensko a v neděli odpoledne pak zase zpátky "domů".
Ani ONA, ani manželka nejsou zaměstnané, pracuje jen ON, hodně, protože dvě z "jejich společných dětí " studují.
A já teď přemýšlím který z těch vztahů je vlastně stínový.
 
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *