Život v tlupách? Tak to raději tu polygamii!

S trvalým soužitím v tlupách nemám pravda žádné zkušenosti. V tlupách jsem žila většinou pouze o víkendech, případně o dovolených a musím konstatovat, že nic moc.Předpokladem schůdného dočasného soužití v tlupě pro mne je jednak, že se tlupa pohybuje na území nikoho, kdy se tlupníci nejlépe chvílema střídají, a druhak dostatečné množství alkoholu, nejlepší pak je ztřískat se už cestou tam a probrat až cestou zpět, třeba po 2 týdnech. Při takovém postupu je zcela nepodstatné kdo se v tlupě nachází, s kým, proč, kdy přijel a kdy odjel.

Víkendové tlupení někde u někoho je pro mne svízelnější, protože pokud se odehrává na mém území, mám soustavnou potřebu to jistit a pokud se odehrává na území někoho jiného, pak mám potřebu to jistit.

S mým bývalým přítelem Tomášem jsme tlupili velmi často, prakticky každý možný víkend a na konci víkendu jsem pak po tlupě uklízela domovské území, případně pomáhala uklízet cizí domovské území, protože mi to bylo blbé".

Taky tlupní děti byly většinou problém. Nevím proč, ale většina tlupních dětí si mě vždycky vybrala za svou hlavní vedoucí, takže ačkoliv jsme šli všichni, krom dětí, spát v 5 ráno, byla jsem to já koho kindry budily už v 7 s tím, že chtějí snídat. Mnoho Silvestrovských půlnocí jsme trávila s dětmi stavěním sněhuláků, sáňkováním, nebo otiskováním andělíčků, protože děti vždycky usoudiliy, že mne to s těma otravnýma dospělýma stejně nebaví", většinou měly pravdu.

Pokud jsem střízlivá, dýl jak 2 dny v žádné tlupě nevydržím, mám ráda svou" postel, svoje mýdlo, svůj ručník, svůj hřeben a ačkoliv myslím, že lakota nepatří mezi moje špatné vlastnosti, nerada se dělím, jsou pak dokonce věci o které nejsem ochotna se dělit vůbec:o), ano jsou to kupříkladu vitamíny:o)).

V neposlední řadě mám pak zásadní problém se spaním. Ačkoliv jsem schopna usnout mezi libovolým počtem pes, psů, kočků a koček, nejsem schopna usnout a spát jinak než mikrospánky v místnosti s 99.99% lidí.

Z výše uvedeného tedy vyplývá, že ačkoliv k polygamii či (pro Gombu) polyandrii záporný vztah nemám, pokud jde o tlupy říkám jednoznačně NE!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *