Stále máme plný počet!

Aneb stav po téměř 8mi měsících bodového systému:o)

Když říkám plný stav, hovořím o nás dvou, protože Adam tvrdí, že už mu těch bodů zabavili  už asi 138, nicméně my dva, Filip a já, plný stav, mě nestavěli a on má štěstí:o).

Nedávno jsem tu popisovala scénku proboha nestřílejte!" která se odehrála při silniční kontrole po odbočení do zákazu odbočení, telefonování a nepřipásání, no a už tu máme scénku další!

Centrum Prahy, Langustička si to šine širokou ulicí, v protisměru je zaměřena ( řidič má v jednom uchu telefonní protézu u druhého ucha další mobil…..) a ve svém směru po pár desítkách metrů zastavena……

p.  Dobrý den pane řidiči, silniční kontrola! Víte, že za jízdy se nesmí telefonovat?"

ř.  Dobrý den, ale já mám sluchátko, to se smí ne?"

p.  Ano to se smí, ale kolegyně Vás viděla, že jste si u ucha přidržoval telefon a to se nesmí!"

ř.  Telefon? A proč bych to dělal, když mám sluchátko, vždyť přes to sluchátko si telefon ani k uchu dát nemůžu, to jsem se asi škrábal na uchu nebo co:o)))"

p.  Aha, no dobrá. Tak dál tu máme, že jste jel rychlostí 74km/h………….."

ř.  Cože? To není možné, dyť tahle kráva tolik ani proboha nejede!!"

p." Hmmmmm"  No tak dál tu máme, že jste neměl a nemáte zapnutý bezpečnostní pás!"

ř." No jo, to si schválně pojďte zkusit, musím to nechat předělat, jsou tak nízko, že když si ho zapnu, tak se škrtím, kdybych ho měl zapnutý, tak bych tu ani nezastavil, protože bych už byl v bezvědomí!"

p." Proboha, Vy teda máte vyřídilku:o)))))). Takže, ehm, máte prasklé čelní sklo ve větším rozměru než je 15 cm!, takže bych navrhoval, abychom to udělali za 5 bodů, jako za ty pásy…………, co Vy na to?"

ř.  No to mám, zrovna jedu z Autoskla, měli mi to vyměnit, ale to co tam měli sem nepasovalo, tak jsem objednaný na čtvrtek, tady, koukněte, mám objednávku:o))) A 5 bodu? Proboha za co???:o)))"

p.  Tak víte co, vemte si proboha ty doklady a JEĎTE!"

Tak, vidíte, není nad konstruktivní dialog, pořád to říkám!:o)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *