Ti-ji náplasti na hubnutí

Zpráva  z akce po 14ti dnech testování !Tak už 14 ,možná 16 dní poctivě lepím! V návodu píší  nikdy nelepte náplast na stejné místo", z čehož jsem ovšem nepochopila jestli jako předchozí den a nebo jako kterýkoliv den předtím a tak už mám prostě oblemtané celé záda a chtě nechtě musím pokračovat v místech v kterých jsem začala, protože dál už prostě nedosáhnu.

Možná jsem už i zhubla, možná tak kilo dvě, ovšem deko tam a deko jinde, takže o nějakém výrazném efektu zatím hovořit nemohu. Ovšem!

Pozor! Tak za 1) se mi hodně dobře usíná bez jakýchkoliv dalších pomůcek a za 2)  jsem ze svého jídelního lístku prakticky úplně vyloučila alkohol, jednak na něj nemám chuť a druhak, i když tu nechuť přerazím, většinou nedopiju ani toho jednoho panáka.

Fakt je, že takto jsem si ten placebo efekt nepředstavovala. V návodu sice píšou, že se člověku může dělat šoufl, ale o tom, že by to mělo být zrovna v souvislosti s alkoholem, tam není ani slovo.

Shrnuto, můj muž včera říkal, že prášky na spaní by vyšly levněji, ovšem na druhé straně je tu zas ta úspora za alkohol, nikoliv zanedbatelná:o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Testujeme jak to funguje a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *