Dovolená se blíží a stresy s ní spojené kulminují

Stres  plavky. Muris určitě rozumí!Nakupování plavek je pro mne  úkon stejně traumatizující jako nakupování jakéhokoliv jiného prádla a proto se tomu snažím vyhýbat a dělám to pouze v případech naprosto nevyhnutelných, takže jít si koupit plavky preventivně v létě je prakticky vyloučeno.

Tento už i tak traumatizující zážitek je pak v mém případě navíc tuplován tím, že kupovat si plavky v zimě je velmi podobné jako kupovat si lyže v létě. Je to tak hrozné, že už jsem dokonce uvažovala i nad tím, že zcela změním strategii a začnu jezdit v zimě na hory, bez plavek i lyží.

Znám po Praze pár plavkovacích obchodu, ovšem prakticky ve všech prodávají dvoudílné plavky po dvou dílech, horním a spodním a to je další z článků mého traumatu, protože zatímco díl spodní mi stačí takový co tvoří nedílný celek s dílem horním C, s horním dílem C však můžu udělat jediné, někomu ho darovat.

Vloni jsem tuto stresovou kauzu vyřešila  šalamounsky, našla jsme obchod ve kterém se dají jednotlivé díly koupit zvlášť ( ovšem za cenu, že každý z nich stojí stejně jako jinde celé plavky), vrchlíky se mi nelíbily a tak jsem koupila od plavek jen díl spodní, vloni to stačilo, ale letos, kdy mě do vody bude poměrně pravidelně doprovázet 3 letý mladý muž, nevím, ale myslím, že kromě češtiny nevládnu žádným jazykem natolik, abych byla schopna podat vysvětlení mravnostní policii.

Takže plavky- zítra a budu doufat v zázrak zvaný Ti-Ji:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *