Kufry v kufrárně!

Snad……. 

Před pár dny jsem si vzpomněla ( no jak jinak než pár dní před dovolenou), že se mi vloni cestou domů malinko rozpadal kufr, což vzhledem k tomu, že cestujete-li letadlem, už vlastně všechno musíte dát do zavazadla které odevzdáte házecímu personálu a posléze útrobám letadla, není moc dobré. Takže prostě to chce nový kufr a nebo počítat s tím, že mě nechají kdesi ve vzdálených krajích prolézat letadlo a shledávat šminky. No a tak jsme se dnes vypravili na nákup do nákupního centra v nedalekém městě, pro kufr a kočárkové golfové hole.

Bohužel v takových obchodech mají i potraviny a nákup v obchodě, kde mají potraviny, jsem s to absolvovat s Filipem maximálně 1x do roka kolem Vánoc.

Nejprve si hrál půl hodiny v zelenině, dalších 20 minut pak v sýrech, dalších 20 v bio potravinách. U ryb jsem ho opustila, abych zajistila nákup 6ti předmětů pro které jsme původně jeli. Mimochodem, jednou jsme takhle jeli nakupovat do Německa, ale nedostali jsme se dál než za hranice ke Conrádovi, kde si hrál celý den s různými kablíky. A tohle všechno snáším už 16 let!

No ale k těm kufrům.

Když jsem obešla ty megaprostory po páté a kufry furt nikde, jdu se ptát

 Dobrý den:o), prosím kde najdu kufry?"

 Dobrý den, kufry  bohužel nemáme, kufry jsou sezónní zboží."

 Prosím? Jak sezónní??"

 No sezónní, kufry máme jen v sezóně!"

 Aha, to je jako když se plavky kupujou v létě a hokejky v zimě? A kdy se kupujou kufry?"

 Kufry mají sezónu od jara do podzimu!"

 Chápu, kdo si nekoupí kufr v sezóně kufrů, nikam nejede!"

Tak:o))"

No, takže tak, prostě budu muset někam do obchodu s kufry a doufat, že tam v zimě neprodávají jen spacáky do -20 a horolezecké stany.

Mimochodem, dobrá zpráva, momentálně je sezóna kočárkových golfových holí!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *