Jaguár tohle nepapááá

a ta slečna nebyla blondýna!

No prostě stane se, každému se to může stát a mnoha z nás se to už stalo ( mně ne:o), stejně jako se jednou každému stane, že do něčeho vrazí a nebo vjede do protisměru ( mně se to už stalo 2x).

Dnes jsem se probudila do slunečného a úplně tichého rána, žádné vrtání, řezání ani bouchání ( asi proto, že nahoře už bydlí slečna a jejich dítě potřebuje na rozdíl od jiných dětí, klid:o)), Adam mi sdělil mejlem, že odjíždí (takže žádné ee" z Icq, ani žádné zvonění telefonu, aby se zjistilo, jestli jsem se vrátila z flámu vpořádku, za dveřma žádná Zubatá a Kára se vytratila tiše jako myška, asi proto, abych ji neuložila na víkend žádné úkoly:o).

Udělala jsem si kafe z té skvělé mašiny, učesala omlazující vodotrysk a vyrazila do OBI pro barvu do vytopené garsonky. Přes OMW.

Jako vždy jsem si zvenku prohlídka jakým jsem přijela autem, ujistila se, že hadice kterou beru do ruky je ta správna, natankovala, zamkla a šla platit.

U pokladny předemnou černovláska v bílém a, hodně nahlas  Jééééééééééééééééééééééé já jsem ale kráááááááááááva, chápete toooooooo? :o))))))))))))))))))))))) 

Napřed jsem moc nechápala, ale pak jsem se zorientovala a chápala, černovláska  dala svému černému Jaguárovi přes 40 litrů špatného papání, což si uvědomila hned poté, ale nakonec to bylo jedno jestli uvědomila nebo ne, chytré auto si stejně zablokovalo všechno včetně startování.

Nejste blbá" oponovala jsem černovlásce třeba někdy jezdíte jiným autem".

Nééééé NIKDY nejezdím jiným autem, NIKDY tohle netankuju, nechápu!" směje se černovláska

Pak jsem odjela a vzpomněla jsem si na ni ještě odpoledne, jestli je ještě u pumpy, nebo už v servisu:-)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *