Nejistoty znejisťují,

obecně -všechny nejistoty! 

Můj telefon bývá zapnutý 24 hodin denně 365 dní v roce a prakticky neexistuje situace ve které bych nepřijala hovor pokud slyším telefon zvonit, dokonce beru" i skrytá čísla, protože by mohl volat třeba Honzík:o), vlastně kecám, taková situace existuje:o) ale, no prostě když pomine, zavolám zpět. Mobilní telefon jsem si totiž pořídila s tím, že akceptuju fakt, že mě kdykoliv může kdokoliv potřebovat. Někdy vypínám zvonění, ale pak se z něj prostě stane vibrátor:o)

Uložená čísla přijímám i před 9tou ráno, naštěstí se to nestává moc často, že by si někdo, kdo mě zná, dovolil telefonovat tak děsně brzy, a když ano, vím, že se něco děje.

Mým opakem je třeba Filip, ten spoustu hovorů nepřijímá a celý den je pak nervózní jako pes, protože neví 1. kdo mu volal, 2. co chtěl, 3. jestli to bylo důležité a nebo to byla jen ptákovina, 4. jestli má zavolat zpět nebo ne.

I z této telefonní zkušenosti vím, že není nic horšího než nejistota, nejistota znejisťuje a může zkazit jakoukoliv chvíli, celý den, část dne, nebo i zbytek dne, nejen volanému ale i ostatním přítomným a to je už lepší ten mobilní telefon rovnou zahodit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *