Itálie proti registrovanému partnerství

V italském hlavním městě Římě v sobotu protestuje nejméně sto tisíc zastánců tradiční rodiny proti zákonu, který by dal homosexuálním párům větší práva. Organizátoři Dne rodiny očekávají, že přijdou ještě další lidé. Akci podporuje katolická církev. Země se bojí rozmanitosti , říká italský prezident, ovšem homosexuálních párů žijícících ve společné domácnosti je už přes půl milionu ( pořád říkám že to označnení 4%tní%"  by se už dávno mělo aktualizovat, přinejmenším kvůli @Teovi- kvůli té číslovce ne kvůli jeho orientaci).

Asi jsou Italové dost konzervativní" pomyslíme si, ale zase vzhledem k tomu, jak moc jsou konzervativní, kouřit si nechali zakázat až moc snadno ( na to, že každý téměř každý Ital kouří i během jídla).

Prostě jsou asi dost konzervativní pokud jde o manželství a všechny ty věci okolo, a tak třeba já jsem byla až do svých 18ti pro Italy nemanželské dítě narozené v rodině bigamisty.

Možná je to tím, že 1. muž Katolické církve dlí přímo v jejich hlavním městě a Katolická církev přece uznává výlučně všechno co má přímou souvislost s klasickou rodinou i když udělala Svaté město ve městě, které založily Bůh ví čí dvě děti vychované v netradiční rodině vlka, ve městě, které dalo světu Nera a Caligulu, město patřící do země, která dala světu  Musolliniho, aby se po pádu fašismu nechala vláčet přes 60 let mezi komunismem a mafií, tak téhle zemi  a Katolické církvi, která si do svého čela vyvolila muže s fašistickou minulosti, připadá homosexualita příliš rozmanitá!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *